Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
bmw 118d 2009r 250k przebieg, 17k do nego, sciagniete od niemca sprawdzone na stacji diagnostycznej kompletny serwis za 500zl i stan bardzo dobry, prawdopodobnie jedna ze slabszych wersji wyposazenia bo cena dziwnie niska i jeszcze do nego - czy to dobre auto na pierwsza fure dla wykopka co malo jezdzi i mieszka na wsi ale nie chce kupowac golfa czy passata czy innego kombiaka jak wiekszosc okolicznych mieszkancow?
#samochody #motoryzacja #bmw #wies #mieszkaniecwsi #mieszkamnawsi #wsiok #wsiur #szybkajazda #dobreauto ♯wykop #wykopek ♯mirek ♯mireczek #sztywniutko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f40e7af8fce6809e1a69042
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Seria 1 to bardzo fajny samochód ale przy tym przebiegu to trzeba by włożyć z 2-3000 zł żeby jakoś jeździło. Zacznij od wymiany wszystkich płynów itd bo to podstawa a nie są drogie, przegląd wtrysków, zawieszenie i powinno pojeździć o ile nie będziesz katował.

Te samochody maja wystarczająco systemów se bez różnicy jaki to napęd.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wiem że to tylko moja opinia ale uważam że na pierwszy wóz to coś za max 10k i z napędem na przód. Coś takiego żeby nie było szkoda sprzedawać i zmieniać na lepszy


@Zales360: Ja gdy zdałem prawko od razu jeździłem busami 3.0 z tył napędem i osobowkami ponad 150 KM i nic nie odstawiałem, a dwa lata później już CE i zestawami i do dziś wypadku
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem jedną 118d

Uważaj na dwumas, półosie z tyłu do tego to co napisali przedmówcy.

Generalnie diesle poza 123d są dużo tańsze niż 116i przez własnie te rzeczy.

Jak chcesz diesla ja bym szedł w 123d ew zrobił tą 118d z częściami 123d ;)
  • Odpowiedz