Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heteropoda: nie mam czasu na to by szukać naukowych dowodów czy choćby hipotez i poświęcać tyle czasu na wykop. Nie zależy mi by cokolwiek udowadniać tutaj :) poprzeglądaj sobie kanał nie wiem ale się dowiem na yt. Może dał linki na czym się opierał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@heteropoda: ale czego ty oczekujesz ode mnie, że będę szukał specjalnie dla ciebie potwierdzenia tego co albo usłyszałem w jakimś programie, albo przeczytałem w piśmie popularno-naukowym już lata temu? W celu jakim? Bo inaczej napiszesz, że jestem typowym wykopkiem, a jak będę miał rację to wygodnie przestaniesz po prostu odpisywać zamiast mi ją przyznać? Jak już tak szufladkujemy to typowa różowa jest typowa, wszystko trzeba jej podać na tacy xD
@Profil_Internetowy Jak się rzuca komentarze w jakimś temacie, to trzeba się liczyć z tym, że ktoś zapyta o źródło wiedzy. Teraz to się nazywa chęć podania wszystkiego na tacy? Aha. Trzeba być naprawdę niskiej inteligencji człowiekiem, żeby mieć pretensje do kogoś o to, że ma czelność skonfrontować daną opinię z jej źródłami. Tobą to chyba prosto jest manipulować, skoro pytanie o źródła wiedzy spowodowało incydent kałowy w Twej głowie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heteropoda: a i tak uważam że to jest podawanie na tacy bo nie jesteśmy na jakimś sympozjum, bym był zobligowany do tego. A ty od razu wyzywasz jak agresywna różowa bez argumentów. Nie podoba się to sama dawaj badania i obal moją hipotezę, albo goń chada ( ͡ ͜ʖ ͡)
@heteropoda no to #!$%@? przestań mi odpisywać, tak cię kukoldy przyzwyczaiły, że masz zawsze ostatnie zdanie i co zarządzasz to masz? Sama jesteś żalosna, najpierw nie zrozumiałaś do czego się odnoszę i się #!$%@?łaś odpisując mi, potem roszczeniowo życzysz sobie bym szukał dla ciebie potwierdzenia tego co napisałem i mnie bezczelnie szufladkujesz, a teraz na wszystko odpisujesz bo to ty musisz skończyć dyskusję. No cóż typowa różowa na wykop ¯_(ツ)_/¯
@Kniciu oj mireczku, kłótnia o gówno, ale to ona zaczyna pisząc "udowodnij mi" bo coś się jej nie podoba i jest tak nauczona. Dej mnie, nie przeczytam i tak, bo piszę boże przez "rz" ale dej mnie dowód inaczej to ja mam rację. A takiego,, będzie pisać dalej, to będę odpisywał :)