Wpis z mikrobloga

Ei mirasy ciężko przerobić na góralu ponad 100km? Bo śmigam sobie na takim z Decathlonu a jutro nie wiem czy jechać w dwie strony czy tylko w jedna i wracać pociągiem xd #rower #podroze
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waciak: Nie będę czytać wiadomości cały dzień to bez bólu się obejdzie :D
@marcellz: @lesiakova: trasa po płaskim terenie, głównie velo i boczne drogi, jeździłem kiedyś długie trasy ale miałem trekingowke, na góralku teraz śmigam trasy do 50km po robo rekreacyjnie i tragedii nie ma ale to jednak są 2-3h jazdy a nie 6 xd pytam z ciekawości czy może ktoś przemielił górskim większe dystanse bo
  • Odpowiedz
@Apocotokomu: próbuj, tylko miej tą opcje jakby co, na powrót. ja mam mam crossowy rower to póki co mój max jest 55, na raz, tak więcej lasu, mniej asfaltu, trochę było wzniesień. w pewnym momencie byłam w dupie psychicznie, ale dałam radę wrócić. teraz planuje kazdy taki większy wypad, a nie 'aaaaaa #!$%@? jade w nieznane' XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Apocotokomu: Jak dużo kiedyś jeździłem to z niespecjalną formą zrobiłem 120km na rowerku XC po asfalcie, w tym podjazd na górę św Anny. Zadbaj o wlasciwe jedzenie, spodenki z wkładką oraz rusz słabszym tempem niz zwykle, no i powinno być ok. :)
  • Odpowiedz