Wpis z mikrobloga

Zostałem dziś zaproszony na grilla do znajomych. Wszystko super, jedzonko pyszne ale wywiązał sie temat związków. No i każdy coś tam gada, jakie ma kryteria główne. W końcu przyszła kolej na mnie, powiedziałem zgodnie z prawdą że nie może być cięższa niż ja, i stopę musi mieć mniejszą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy to zrozumiał, prócz tej otyłej. Dawno się nie spotkałem z taka agresją. Zostałem zmieszany z błotem, usłyszałem że "jesli nie umiem się zająć każdą kobietą, to nie jestem prawdziwym mężczyzną". To zgodnie zgodnie z prawdą, jednak lekko #!$%@? odpowiedziałem:

Kobietą, to byłaś 40 kilo temu

Ta złość w oczach, to #!$%@? i bezsilność. Wiedziała o tym, ale nigdy tego nie usłyszała. Do czasu.

#coolstory #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #wygryw
  • 25
  • Odpowiedz
@Mow_do_mnie_mistrz

Kobietą, to byłaś 40 kilo temu


Swietna riposta. To jest niesamowite, ze w historii Polski nie bylo niższych wymagan wobec kobiet a nawet nie chca byc szczuple dla wlasnego dobrego samopoczucia i zdrowia ale facet to ma miec 185 cm minimum (fajnie ze mamy wplyw na wzrost, za to one na wage maja wplyw) miec wysokie zarobki, mieszkanie wlasnosciowe, umiesniona sylwetke i tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz