Wpis z mikrobloga

@dinor913 1500 kcal spalasz, robiąc cardio dodatkowo? :D w jaki sposób, jeśli można wiedzieć?

W ciągu dwóch dni:
-calories in - 3500 kcal
-calories out - 1500 kcal

2k kcal przyjęte.

TDEE - 5200 kcal

5200-2000 = 3200 kcal deficytu w ciągu dwóch dni.

Btw 1500 kcal spalone nic nie jedząc tego dnia? Według mnie, jeśli nie jesteś wysoce wytrenowany, to byś nie dał rady :)

A taki deficyt wycieńcza :D chyba,
@zlurowany: dzięki, wcześniej też liczyłem podobnie ale jakoś wmówiłem sobie że niespożyte kalorie powinienem wliczać do deficytu.

Aktualnie chodzę około 5 godzin dziennie, 500 kcal rano, 500 po południu i 500 wieczorem i daje radę.

nie wiem czy jestem wysoce wytrenowany ale poddawałem moje ciało już kilku próbą wytrzymałościowym i dawałem rade. przykład fasting 9 dni albo przejscie 60tys kroków 1 dnia(8 godzin to zajeło).
d.....3 - @zlurowany: dzięki, wcześniej też liczyłem podobnie ale jakoś wmówiłem sobi...

źródło: comment_1598027723qPomfmr4pyO8ZU43KdQLzA.jpg

Pobierz
@familypet: aktualnie przestałem ale planuję wrócić, dalej mam niedokończony mój cel czyli 14 dni postu. Ostatnim razem skończyłem na 12 dniach, strasznie zimno mi było(chociaż było lato) i zdecydowałem sie przerwać post.

A jak tam u ciebie? bo czytam ze ty głównie keto, osobiście nie przepadam za tym.
@familypet: nie cwiczę na siłowni ale dużo chodzę, spalanie 1000 do 1500 kalorii według aplikacji w telefonie.

No ja dla tego nie lubię keto, jest to naprawdę mentalny wysiłek aby byc na tej diecie + jedzenie bez węgli jest niesmaczne.

Na poscie to juz na drugi dzień rano czuje sie super, wstaje bez problemu.

Najlepsze według mnie jest post 3 dni i 4 dni jedzenia tylko przez 8 godzin + siłownia.
@dinor913: nie dałbym rady tak, 3 dni jeść 4 nie jeść tyle godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet, chyba nie mam tyle fatu, żeby tyle energii szło z nieg, bałbym się o spalenia mięśni, może słusznie może nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a masz może jeszcze rady jakieś co do snu? bo tylko ten sen w sumie jest problemem
@dinor913: dzięki za rady, następnym razem dorzucę więcej, czyli za miesiąc pewnie na taki porządny fast ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem jakie masz cele, ale polecam Ci siłownie, kalistenike, schudniesz ale będziesz taki skinny na tym chodzeniu, a na tak to schudniesz i troche miesnia bedzie widac ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystkiego dobrego, pozdro!