Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: faktycznie, to w przelewie z Celu pobiera 9PLN. zwykłe wewnętrzne chyba nadal za free. dzięki za wskazówkę. Lepiej chyba zamiast tworzyć cel, utworzyć wewnętrzny rachunek i tam odkładać
  • Odpowiedz
@miszo: Wykonując przelew z rachunku Moje cele, jeden przelew w miesiącu kalendarzowym jest darmowy. Dokonanie drugiego i każdego kolejnego przelewu w danym miesiącu kalendarzowym to koszt 9 zł. Opłaty były wprowadzone od początku wprowadzenia rachunku do regularnego oszczędzania.
  • Odpowiedz
@miszo: > Lepiej chyba zamiast tworzyć cel, utworzyć wewnętrzny rachunek i tam odkładać
Tak jak ten Pan powiedział. Sam miałem kiedyś utworzony cel ale olałem sprawę i po prostu stworzyłem sub-konto i tam po wypłacie przelewam sobie hajs żeby oszczędzać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
To nie jest tak, że to jest wina "złodziejskiego mBanku". Bank Millenium tez tak robi, że tylko jedna wypłata z rachunku oszczędnościowego jest darmowa, za następne trzeba płacić. W końcu to rachunek oszczędnościowy, masz na nim oszczędzać, nie wpłacać i wypłacać cały czas.

Te konta są oprocentowane, więc w ten sposób muszą jakoś zapewnić stabilność tych środków. Jak zrywasz lokatę przed umówionym czasem, to chyba też nie płaczesz, że bank zabierze
  • Odpowiedz
  • 0
ameby fanboje banków "jak to mBank tylko ING" itp ( ͡º ͜ʖ͡º) "współczuję konta w mBanku w moim wcale mnie nie ładują w kakao"
  • Odpowiedz