Wpis z mikrobloga

Zamierzam zacząć przygodę z serią a Sasin's Creed, które czesci mogę pominąć bo są po prostu nieciekawe. Nie mam na myśli grafiki bo wychowałem się na baldursch, dune'ach przygodówkach king quest. Problemem jest czas, a raczej brak dużej wolnego czasu... #ps4 #pcmasterrace #xbox #gry #wpiszdupy #wpis
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcepanek: Pomiń I oraz III na pewno. Niektórzy narzekają na Unity, mi się chyba najbardziej podobał i jest moim ulubionym. Syndicate również możesz pominąć. Origins i Oddysey to dwa ogromne RPG więc jak nie masz czasu to nwm czy sie za nie bierz. Trylogię o Ezio możesz kupić teraz w jednej grze Ezio Collection
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@stary_pijany: Nie tak zero, jak wyjdziesz z animusa to jest sporo do przeczytania o poprzednich e... bohaterach? W sumie nie wiem jaki był główny zamysł tej gry (i ogólnie serii), bo część o animusie spokojnie można wyciąć i nic by się nie stało xD
  • Odpowiedz
Origins i Oddysey to dwa ogromne RPG więc jak nie masz czasu to nwm czy sie za nie bierz.


@stary_pijany: @Marcepanek: Dwa ogromne i długie a równocześnie puste i powtarzalne oparte na grindzie żeby nabić level. Zero assasyna w tych dwóch częściach, skradanie się które było główną cechą rozgrywki tutaj nie występuję. Cisnę po nich, bo zamiast zrobić ciekawą grę na 20-30 godzin to w Odyssey zrobili na 80-100 tego samego gówna.
Moim zdaniem tak:
AC1 - fajna, ale trochę powtarzalna część, możesz spróbować ale jak nie pyknie to obejrzeć jakieś podsumowanie na YT
AC2, Brotherhood, Revelations - obowiązkowa trylogia o
  • Odpowiedz
@Marcepanek: ja bym ogrywał wszystko po kolei, niektórym pasuja inne częśći lepiej imne gorzej różnych osobom.

Grając po kolei najwazniejsze aby tylko nie zrezygnowac na jedynce bo jest słaba ale za to potem grając w dwójke możnadopiero ją odpowednio docenic i zobacyzc jaki ogrom dobrej roboty odwaliło UBI w drugiej części
  • Odpowiedz
@Marcepanek:
ac1 - wtórny i powtarzalny, ale tu zaczyna się wątek desmonda - trzeba ograć
ac2/brotherhood/revelations - to jedna gra rozbita na 3, trylogia ezio to esencja serii, najlepsze asasyny, grac obowiązkowo
ac3 - dla mnie świetny asasyn., choć wiele osób go nie lubi, tu następuje zwieńczenie wątku desmonda, czyli tej historii współczesnej. według mnie trójka obowiązkowo do ogrania, zreszta jak się wkręcisz w serię to będziesz chciał wiedzieć jak
  • Odpowiedz