Wpis z mikrobloga

#zalesie #nauka #kloaka #belkot #stuleja
Za każdym jeb*anym razem! Kiedy widzę film na yt z jakimś pytaniem w tytule, a później widzę czas jego trwania, to już wiem że będzie to smętne pół godziny #!$%@? o niczym, przecież taki filmik mógłby trwać 2 minuty! Chociaż przynajmniej ten chłop się wycwanił bo przewidział że będzie bełkoczącym stulejarzem więc nazwał swój kanał NaukowyBełkot i tym samym wyrwał mi wszystkie argumenty z rąk..! Ehhhhh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
DziecizChoroszczy - #zalesie #nauka #kloaka #belkot #stuleja 
Za każdym jeb*anym raze...

źródło: comment_1597900435BDlQrNuGYXpx4Qi6t1K7Jn.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
guru wykopków, złego słowa powiedzieć nie można ( ͡° ͜ʖ ͡°) IMO to jest ten maksymalnie level wyżej niż ten cringe kanał Nie wiem ale się dowiem. Na obu kanałach dowiedziałem się takich rewelacji, jak to że 1980 roku średnia wzrostu mężczyzn w Polsce wynosiła 165cm ( ͡° ͜ʖ ͡°) I po czymś takim już wiesz, że autorzy nie weryfikują swoich źródeł, a 1980
  • Odpowiedz
@laphroig: a tu jestem bardzo ciekaw, jaką nieścisłość znalazłeś u Dawida do której się nie odniósł?
Nie guru tylko krytyka która ma na celu tylko "pa tera jaki to ja jestem niezależny i wyjątkowy i ide pod prąd" jest śmieszna i nie wnosi nic, szczególnie gdy tak jak w tym wypadku pokazuję jedynie ignorancje op, a ignorancja #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kosa1410: chociażby w ostatnim filmie stwierdził, że flokulacja powoduje zwiększenie gęstości fazy rozproszonej, co nie jest prawdą. Zwiększa się rozmiar cząstek, a nie ich gęstość. W związku z tym stosunek oporu cieczy do siły ciążenia
  • Odpowiedz
@rzeznia22: wejdź w profil OPa, zobacz jaki "quality content" postuje, a zrozumiesz skąd ta niechęć do 20 minut sensownych treści.

Dawid robi dobrą robotę, nie gwiazdorzy jak pani od angielskiego czy pani od polskiego (której słuchać nie mogę z powodu tej nieprzyjemnej maniery w głosie i hiperpoprawności), jego prowadzenie monologu przypomina trochę VSauce, gdzie odpowiedź na pytanie z tutułu pada w pierwszych minutach, a później są tylko rozwinięcia. W dobie miałkości,
  • Odpowiedz
@Dzieci_z_Choroszczy: #!$%@? mnie, że jak szukam odpowiedzi na konkretny temat, i już wydaje mi się, że znajduję ten odpowiedni film albo wpis, okazuje się, że autor to niespełniony pisarz/mówca i przez 99% materiału #!$%@? o niczym, a konkrety trzeba wyłapywać pomiędzy laniem wody
  • Odpowiedz