Wpis z mikrobloga

Z pamiętnika postępowej Europejki:

>>Poniedziałek<<<

Wczoraj mój Misiek zaprosił kolegę, żeby zobaczyć jak będzie w trójkącie… Było super!
Muszę się tym podzielić z całym światem. Na uczelni, na fejsbuku, pod kościołem. Każdy
powinien wiedzieć z kim sypiam!

>>Wtorek<<<

Rano zwymiotowałam. Pewnie jestem w ciąży. Niestety ginekolog-homofob nie chciał mnie
przebadać! Powiedział, że brak żeńskich genitaliów uniemożliwia wykonanie testu
ciążowego. Na nic zdało się moje tłumaczenie, że od dwóch tygodni czuję się kobietą, więc
powinien mnie tak traktować… Misiek zaproponował mi ślub.
Po co się wiązać?
Przecież i bez tego można ubiegać się o invitro i surogatkę, a potem abortować powstały w ten sposób zlepek komórek.
Znudzona bełkotem Miśka wyszłam z domu na wiec przeciwników Kary Śmierci.
Wieczorem odwiedzę babcię w szpitalu. Może tym razem uda mi się namówić ją na
eutanazję?

>>Środa<<<

O świcie poszłam do urzędu.
-Mogę w czymś pomóc? – pyta urzędnik
-Możesz. Chcę zasiłek ciążowy i 500 plus
-Poproszę dokument podpisany przez lekarza specjalistę i akt urodzenia, jeśli dziecko już się
urodziło
-Nie mam.
-Wobec tego nie mogę przyjąć wniosku o zasiłek.
-Jestem człowiekiem, nie ideologią!
-A ja jestem urzędnikiem, nie psychiatrą.
-Jestem kobietą.
-W dowodzie napisano, że ma pan na imię Michał.
-Kruwaaa idiotooo! Nic nie rozumiesz! Od dwóch tygodni identyfikuję się jako kobieta, więc
jestem KOBIETĄ. To nie moja wina, że ginekolog-homofob nie chciał mnie przebadać.
Dotarło, obsrany prawaku?
-Mnie to naprawdę nie interesuje. Muszę dostać dokumenty. Inaczej nie mogę przyjąć
wniosku.
-Bo jesteś HOMOFOBEM !!!

>>Czwartek<<<

Dziś w ramach akcji „jestem człowiekiem nie ideologią” uczestniczyłam w pokojowym
przebijaniu opon w furgonetce fundacji Pro-Life i malowaniu na ich samochodzie swastyki.
Przy pomocy cegły oraz noża wytłumaczyliśmy kierowcy na czym polega tolerancja. Na
pamiątkę zdarzenia wykręciliśmy tablicę z auta. Chyba wystawię ją na WOŚP. Selfie z akcji
zrobiło furorę na fejsie.

>>Piątek<<<

Rankiem zakrywaliśmy katolickie pomniki flagami naszej ideol… naszego człowieczeństwa!
Następnie omijając szerokim łukiem synagogę i meczet, ruszyliśmy zablokować wejście do
kościoła 8-letnim homofobom przygotowującym się do pierwszej komunii. Była niezła
beka... Co do mojej orientacji: Dzisiaj identyfikuję się jako szynszyl. Po południu
powiedziałam o tym Miśkowi. Chyba będziemy ubiegać się o adopcję.

>>Sobota<<<

Wieczorem opowiedziałam w TVNie o zmasowanych prześladowaniach społeczności #lgbt
O dyskryminacji u ginekologa i w urzędzie. O agresywnych katolickich bojówkach, regularnych
nalotach gestapo na nasze sypialnie, o wszechobecnym faszyzmie. O niczym nieuzasadnionej
nienawiści wobec nas. O braku akceptacji naszej ideol… naszego człowieczeństwa!
O konszachtach Watykanu z Putinem w celu eksterminacji LGBT i o tym, że to Ordo Iuris
odpowiada za śmierć Georga Floyda.
Monika Olejnik zwróciła mi uwagę, że nazwy Ordo Iuris nie wolno w TVNie głośno wymawiać - jeden z kamerzystów popuszcza wtedy ze strachu.

>>Niedziela<<<

O świcie do naszego squotu wtargnęło policyjne gestapo z nakazem aresztowania za napaść,kradzież i zniszczenie furgonetki.
Na faszystowską komendę: „Proszę założyć buty” odpowiedziałam kulturalnie, żeby #!$%@?.
Z niewiadomych przyczyn zostałam skuta i doprowadzona na komisariat.
Prokurator wskazał na akt oskarżenia:
-Za napaść, kradzież, zniszczenie mienia, blokowanie zgromadzeń religijnych, profanację
pomników, obrazę policji i utrudnianie czynności służbowych jest kilka paragrafów.
-To za pobicie homofoba i kradzież jego rzeczy grozi jakaś kara?!
-Tak.
-Ja to widzę inaczej. Jestem człowiekiem, nie ideologią, więc nie macie prawa mnie karać.
Niestety sędzia okazał się homofobem i wziął stronę prokuratora. Umieszczono mnie w
areszcie dla mężczyzn. Na nic zdały się moje tłumaczenia, że od ponad dwóch tygodni
identyfikuję się jako kobieta.
Po przekroczeniu progu celi, słyszę pytanie:
-Za co?
-Za walkę z homofobią.
-Za dawanie na psy od razu #!$%@? w dupę.
Jako Świeżak będziesz na odstawce. Roman powie Ci co i jak…
-Tylko nie Świeżak! Macie mnie traktować jak kobietę.
-Będziemy
Odetchnęłam z ulgą.

#pasta #lgbt #bekazlewactwa #heheszki #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_1597856779QjiTJtoO4AvJiMKP3kVokU.jpg
  • 3