Wpis z mikrobloga

-Jesteś partią rządzącą i odchodzi twój guru, który był ojcem sukcesu twojej partii
-Do władzy dochodzą jakieś ogórki, które się kompromitują na każdym kroku
-Poparcie spada, wszyscy się z ciebie śmieją XD
-Jako opozycja działasz wybitnie nieskutecznie, ograniczając się do festiwali nienawiści
-Działaj ramię w ramię z gościem, którego ściga sąd za alimenty, a na końcu okazuje się, że wszystkich okradł
-Wystaw w wyborach na prezydenta kobietę, która nie ogarnia świata
-Poparcie spada do 4 % XD
-W paniczneym strachu wystaw prezydenta Warszawy, który dla poparcia zaczyna włazić w dupę nawet Nacjonalistom i Kucom XD
-Dzięki twoim działaniom Duda wygrywa wybory, bo Trzaskowski ma za dużo elektoratu negatywnego i Hołownia spada na 3 miejsce, a mógł wywalczyć głosy całej opozycji
-Głosuj prawie w 100 % za podwyżką pensji dla siebie, mając świadomość, że zostanie to i tak przegłosowane bez twojego udziału, bo PiS samodzielnie jest w stanie to przepchnąć, a na pewno inni też to poprą
-Zostań rozegrany jak dziecko przez Konfederację i Razem, które raczkują w dużej polityce
-Błagaj o poparcie na twitterze, żeby ludzie się od ciebie nie odwracali XD

Bądź Platformą Obywatelską.
#4konserwy #bekazpo #bekazlewactwa #heheszki #takaprawda #neuropa
  • 3
@wyk00p: I co to zmieni? Rolę przejmie inna nieudolna partia albo ci sami ludzie pod nowym szyldem. Prędzej dopatrywałbym się jakiejś szansy na zmianę w odejściu Kaczora w cień, ale nawet wtedy musiałoby się pozmieniać, żeby to co nadejdzie faktycznie było lepsze. Rzadów lewicy nie chcę chyba bardziej niż rzadów pis, a konfy nie chcę tylko trochę mniej niż pis, i tylko dlatego że nie jestem homo.