Wpis z mikrobloga

Parada b--m? Doprawdy? link


@Crosshairs: Znajdź zdjęcie z Polski. Ja mam zdjęcia kobiety w stroju B--M na smyczy z Polski, z Krakowa. I nawet dzieci na to patrzą!

Różnica jest taka, że na Twoim zdjęciu sprzed wielu lat z zagranicy panowie na smyczy są w spodniach zakrywających całkowicie pośladki, a na moich zdjęciach z Krakowa z zeszłego roku pani ma kompletnie pośladki odsłonięte. To co jest bardziej gorszące? Spodnie czy
R187 - >Parada b--m? Doprawdy? link

@Crosshairs: Znajdź zdjęcie z Polski. Ja mam z...

źródło: comment_1597857782sMoEL0uPRYYw7uLXRapjEx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dobrze że się przyznałeś że to żart, bo tylko do tego jesteście głąby zdolne.


@Crosshairs: Przecież to powinno być dla każdego oczywiste. Czyżby dla Ciebie nie było? Może wiesz o czymś o czym ja nie wiem, należysz może do lobby hetero? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
osoby cisplciowe homoseksualne nie sa w stanie zrobic sobie dzieci


@Mapylus: Przecież mogą, homoseksualizm to nie jest bezpłodność.

wiec raczej logiczne kto je tam przywlokl


Dokładnie tak samo "przywleczone" byłyby biologiczne dzieci.
  • Odpowiedz
Parady przychodzi wielu normalnych ludzi chcących praw.


@WilhelmNeuropek: Nie praw tylko przywilejów. Przywijejów, które się nie należą. Tak przychodzi wielu normalnych ludzi, którzy nie zdają sobie sprawy co popierają. Dokładnie tak samo jak wielu normalnych ludzi popiera PIS. To też nie znaczy, że PIS jest dobry.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Jak ktoś się zna, to niech się najlepiej przyjrzy czy oni w ogóle mają prawo do używania tego zdjęcia - okołopisowskie media lubią p----------ć za friko, tak jak było np. z muzyką ze Stalkera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@R187 Różnica jest taka, że na Twoim zdjęciu sprzed wielu lat z zagranicy panowie na smyczy są w spodniach zakrywających całkowicie pośladki, a na moich zdjęciach z Krakowa z zeszłego roku pani ma kompletnie pośladki odsłonięte. To co jest bardziej gorszące? Spodnie czy gołe pośladki? xD

A to jest parada? Czy dwójka z-------h ludzi wyszła na ulicę pokazać "jacy oni są zajebiści"?
  • Odpowiedz