Wpis z mikrobloga

@dracul: no bardzo rzeczowo uzasadnił. W przeciwieństwie do wielu p0laków, którzy drą p---ę że nienawidzą Polski, a zapytani o powody burczą pod nosem jakieś frazesy o januszach czy opresyjnym państwie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
chyba się nie pozbiera (,)


@Riczard: no cóż, otóż nie do końca, Luis ma prawo do swojego zdania; swoją drogą patrząc na Polaków i ich głupotę (patrz np. głosowanie na socjalistów w post komunistycznym kraju) to wybitnie mnie taka opinia nie dziwi ;)
  • Odpowiedz
@nekrofukk: Polski Janusz przynajmniej nikogo nie zabił ani nie podpalił kościoła czy innego meczetu. Takimi czynami ludzie odbierają sobie wiarygodność bo skoro zabił to nie obchodzi mnie jego inteligencja ani to co ma do powiedzenia.
  • Odpowiedz
Jesteś taki dzielny


@Riczard: nie zrozum mnie źle, średnio mi się podoba jego tekst odnosnie Niemiec, a sam bym na pewno wrzucił na szczyt listy większość krajów oświeconej i postępowej Europy, a dopiero później Polskę ;) zresztą jak to mój kolega napisał: w ramach zemsty na Luisie "przez rok nie będę korzystał ze studni i nie będę grał w planszowki" xD
  • Odpowiedz