Wpis z mikrobloga

@dracul: co tu ma zaboleć, oprócz tego że ma rację bo ten kraj jest z-----y, to Varg jest szurem nad szurami xD wszystkie jego filmy spadły z rowerka na yt, polecam znaleźć sobie na archive.org jego kolekcję i posłuchać aryjskich p---------w xDDD
  • Odpowiedz
@dracul: i bardzo dobrze, im mniej kretynów lewicowych tym lepiej, niech omijają Polskę szerokim łukiem. To wspaniała reklama zapraszająca do naszego kraju NORMALNYCH ludzi.
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: A jeśli chodzi o palenie kościołów, to uzasadnione to było chęcia odkrycia pozostałości po pogańskich ruinach, na których te kościoły budowano. Ktoś mógłby powiedzieć, że to były zabawy gówniarzy, i trochę miałby rację. Ja jednak myślę, że ta większość ludzi mówiąca, jakie to nieodpowiedzialne i płacząca po jakimś Notre Damme wcale nie jest taka dobra i moralna, tylko po prostu tchórzliwa. Ludzie nie chodzą i nie palą świątyń albo
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: Większość ludzi ma n------e we łbie dostatecznie. Szereg ustrojów politycznych powstałych wpsółcześnie to udowadnia. Taki Hitler sam siebie do władzy nie wybrał. Wojny, ludobójstwa to standard w dziejach ludzkości, często uzasadniany przez establishment pięknymi słówkami polityków. Jak posyła się żołnierzy na drugi koniec świata żeby zabijali cudzoziemców i gwałcili im kobiety to to jest walka o demokrację. Ale jak grupka łobuzów podpali parę kościołów i pozabija siebie nawzajem to
  • Odpowiedz
@dracul: trochę mi brakowało ostatnio nowych odcinków, miałem straszną ochotę na nazistowskie szuryzmy do obiadu xD morda Varga widziana z dołu w jego aucie i deszcz n------------y w dach, mood xD
  • Odpowiedz