Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 36
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (morelowy), 07:02:00, Środa, 19 sierpnia 2020. Imieniny: Bolesława, Juliana. Słońce wstało dziś o 05:31. Świecić będzie 14 godzin i 38 minut, w zenicie znajdzie się o 12:50 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:09. Ciemna noc zapadnie o 21:41, ale gwiazd można wypatrywać od 20:49.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (morelowy...
  • 20
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Dioddy @Dddkop @AllGoesWrong @Hansim33 @keisezrG @smutny_kojot @TullamoreD @TomTailor100 @wyinwidualizowany @wynalazek_one @Wejszlo @shitty_support @slabehaslo @mobutu2 @petla_sprzezenia @Pjotsze @MalaGlupiaMiejscowosc01

Dzień dobry :)
Z uśmiechem na dziobie życzę miłego dnia!

@algus rozumiem b. Dobrze, ale opcja na "przetrwanie" nie jest długoterminowa. Trzymaj się tam dzielnie i o ile dobrze pamiętam kilka tyg i po temacie będzie. U mnie rekord zmuszania się był 3 mc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Sikorka2017: No w teorii chciałem tam pracować na dłużej (nawet w trakcie semestru), ale jednak praca na stanowisku konstruktora nie jest dla mnie i zastanawiam się czy aby nie skończyć z nimi współpracy szybciej (ale kasiorka potrzebna i chyba jednak będę się jecze męczyć do końca wrześnie). Może jakbym miał jakieś sensowne wdrożenie a tu wdrożenie wygląda jakby cię wrzucili do basenu i powiedzieli płyń! Wszystkiego dowiaduje się po fakcie że