Wpis z mikrobloga

potwierdzam, ja sie juz ze 3 lata zabieram a juz blizej mi do 30 ¯_(ツ)_/¯


@Miglancu: W tamtych czasach jak był okres wakacji to sobie myślałem "30 godzin jazdy? Mam dwa miesiące, pyk pyk i r-------e".

Teraz jak o tym pomyślę, to gdzie ja bym 30 godzin na jazdy znalazł XD
  • Odpowiedz
@Zoltafik: Egzystencja bez samochodu jest możliwa, ale jaka to egzystencja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie nie zdają sobie sprawy, że problemy logistyczne jakie czasami mają po prostu można rozwiązać w 15 minut, bez kombinowania, planowania, przesiadek, etc. Zrobiłem jakoś w wieku 23 lat, i też uważam, że to było zbyt późno.
  • Odpowiedz
@vvertoi: @Zoltafik: meeh, moi nigdy nie byli sklonni, a ilekroc zarobilem sobie na prawko, to akurat potrzebowałem kompa czy cos.

@Zoltafik teraz mam odlozone i na samochod i na prawko, ale nadal mam dylemat czy chce ladowac w samochod kase, skoro nie bedzie mi on az tak potrzebny. Praca stosunkowo blisko a i tak home office 90% od marca, Slaskie wiec wszedzie dojazd komunikacja w miare sprawny.
  • Odpowiedz
@Zoltafik: mieszkając w dużym mieście jest niepotrzebne. Mieszkanie zawsze wynajmuje sobie blisko roboty, tak, że mam może z 10 minut z buta, a jak trzeba czasem gdzieś podjechać to taniej wziąć taxę/ubera niż kupić samochód i utrzymywać auto cały rok. Prawko mam od kilkunastu lat.
  • Odpowiedz
@Zoltafik: prawko zrobiłem w wieku 24 lat jak było mnie stać na samochód, obecnie lvl 30, samochód sprzedany, mieszkam w mieście wojewodzkim więc korzystam z komunikacji miejskiej, jakieś większe zakupy czy pilna potrzeba - używam car sharingu.
  • Odpowiedz
@Zoltafik: Do 28 roku życie nie było mi potrzebne nigdy. Mam od 18 roku życia, zdałem 3 miesiące po urodzinach. Mój szwagier mieszka w centrum miasta, ma dwa mieszkania, żonę, dzieci, ma prawo jazdy i nigdy nie było mu potrzebne.

Jeśli ktoś nie ma powodu by jeździć to nie ma po co.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zoltafik: zabrali mi 3 lata temu i jakos nie bylo mi potrzebne przez ten czas, woza mnie koledzy albo kobieta a jak sam musze to autobusem. Przyznam ze ostatni miesiac jednak troche motywuje mnie zeby a koncu je zrobić takze na dniach bede mogl znowu z---------c jak p------y xD
  • Odpowiedz