Wpis z mikrobloga

Siema mirasy i mirabelki ,wczoraj w moim życiu wydarzyło się dużo złego a mianowicie 3 letni związek poszedł się yebac , oboje doszliśmy do wniosku że się ze sobą męczymy całkowicie odmienne charaktery itd , nie wiem jak teraz sobie z tym poradzić 24lvl ryj słaby i postura szkieleta, jedyny plus że robota git i kasa się zgadza. Doradźcie coś bo psycha już zaczęła siadać a to dopiero pierwszy dzień w samotności. #zwiazki #przegryw
PodrywaczWyrywacz - Siema mirasy i mirabelki ,wczoraj w moim życiu wydarzyło się dużo...

źródło: comment_1597750254qZPI6pXHO4qdqNHJ5TOib7.jpg

Pobierz
  • 3
@PodrywaczWyrywacz: jak sobie radzić? Wziąć się za siebie. Ryj słaby? Kwestia gustu, każdej podoba się co innego. Postura szkieleta? Jeżeli nie jesteś jak ja ektomorfikiem, to siłownia zdziała cuda. Masz dopiero 24 lata. Ja wczoraj skończyłem 40. Chcesz się zamienić? Bo mamy podobne problemy.
@PodrywaczWyrywacz: no cóż, to trzeba to przyjąć, taki się urodziłeś. Ale tak czy inaczej poprawić tężyznę można. Ja np. ze zdzwieniem zauważyłem, że regularne robienie 20 pompek dziennie (na szerokość barku) zdecydowanie zwiększyło siłę moich bicepsów i powiększenie też dostrzegłem. Trzeba o siebie zacząć walczyć. Nie wiem, może zapisz się na jakieś zajęcia? Ja polecam taijiquan. To chińska sztuka walki, a jednocześnie medytacja w ruchu. Bardzo pomaga na wyciszenie, a jednocześnie