Wpis z mikrobloga

Raudha Athif malediwska modelka. Piękna kobieta, jednak zmarła w powiedzmy tajemniczych okolicznościach w 2017 roku. Samobójstwo, zamordowali ją jej współlokatorzy albo religijni ekstremiści za "nieczystość" i nie noszenie stroju pszczelarza, jak każda dobra kobieta powinna. Hipnotyzujące oczy i porażające piękno kobiece.

#starszezwoje - tag ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami

#historia #ciekawostkihistoryczne #ladnapani #kryminalistyka #myrmekochoria
myrmekochoria - Raudha Athif malediwska modelka. Piękna kobieta, jednak zmarła w powi...

źródło: comment_1597739674gejwA0IAISzymuWGm0EhLS.jpg

Pobierz
  • 18
@myrmekochoria: A ja mowie o sposobie jaki to napisales, nie wiem czy robisz to swiadomie czy tez nie. Chociaz tu obstawiam ze swiadomie - ludzie lubia sensacje i zagadki. To co zastosowales jest jednym ze sposobow manipulacji i zaklamywania wiadomosci. jeden wyraz poswiecony na temat oficjalej przyczyny zgody, a polowa tekstu dotyczy wyimaginowanych hipotez. Dodatkowo cale zdanie jest tak napisane jakby nie bylo wiadomo co sie zdarzylo, a kilka niezaleznych zespolow
@Internetowy_Archiwista: Ignorantem. Słuchaj chłopcze, bo nie będę się rozpisywał. Ignorantami są religijne prymitywy, które zabraniają kobietom się ubierać jak chcą. Mija już ponad 350 lat od momentu, gdy obraliśmy świecki kurs i możesz do mnie pisać te swoje wysrywy tylko dlatego, że kolosalne umysły zwróciły się przeciwko religii i konserwatywnemu światu, który trzymał ponad 90% ludzi za mordę nawet nie ucząc ich czytania i pisania, a Ty bronisz zbrodniarzy, którzy robili