Wpis z mikrobloga

  • 1101
Dzień dobry Wszystkim! Odbiór!
Dzień 9. Odkopałem wczoraj na strychu klatkę po chomiku, która pamięta czasy kiedy na parasol mówiłem "pelom, pelom". Zdjąłem z niej kratę i postawiłem na kartonie, który stoi teraz w oknie. W środku "wylądował" (bo latać jeszcze nie potrafi) ptak. Ma teraz widok na wszystko co się dzieje dookoła. Do środka wrzuciłem mu też nakrętkę z małego słoika pełna wody i drugą z gotowaną kaszą. Część klatki zasłonięta, żeby miał się gdzie schować. Po południu mam plan wystawić go trochę na balkon, może ktoś podleci na bajerę. :)
Tymczasem mamy dopiero parę minut przed 6.00, a on już z nosem w twarogu... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napojony, najedzony Czesław wrócił do klatki. Chyba znowu mogę napisać, że nasz król ławy oburzonych jest zadowolony. :)

#czesiekthekos #zwierzaczki #pokazptaka #natura #zwierzeta #smiesznypiesek
Krzewka - Dzień dobry Wszystkim! Odbiór! 
Dzień 9. Odkopałem wczoraj na strychu klatk...

źródło: comment_1597722506cDsRexmBYdnmdXvHmlkdWx.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wilku88: xD kisne z ekoczubów co ich boli fakt że gdzieś w Polsce kot sobie biega wokół bloku xD jeszcze x lat temu kotów na osieslach były dziesiątki, teraz można spotkać pojedyńcze i w dodatku czyjeś, ale nie, niech każdy kot gnije w domu lub na szelkach, godzina zabawy mu wystarczy xD nie macie co robić to wam szambo do głów wybija.
  • Odpowiedz
@wilku88:

Populacja malych ptakow w miastach systematycznie spada. Ciekawe dlaczego.


No ciekawe? Może dlatego, że mają coraz mnie miejsca na zakładanie gniazd? A może dlatego, że w mieście mają coraz mniej pożywienia? A może poprzez ocieplanie starych budynków, a co za tym idzie niszczenie dotychczasowych siedlisk ptaków? Kto wie? Ja za to mieszkam na wsi blisko miasta i widzę odwrotny trend mimi, że kotów się pląta u mnie sporo. Na
  • Odpowiedz
@keczap666: Jak dla mnie, to trzymanie zwierząt w blokach powinno być zakazane. Weźmie taki ekoszur zwierzaka do swojej klitki w bloku i trzyma go tam 23 godziny na dobę i po wyprowadzeniu go w szelkach i tłukącym się złomie na szyi raz na dzień na pół godziny, żeby się wysrał stwierdza, że zwierzak jest szczęśliwy xD kisnę z głąbów.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Koty tak samo przystawiaja do tego lape jak czynniki ktore wymieniles.
Ich udzial jest marginalny, zeby ci do tezy pasowalo.
Na wsi tez sie zmienia na minus. Monokultury rolne, zatrucie opryskami, zaorywanie szerokich miedz i wycinanie drzew srodpolnych.
  • Odpowiedz