Wpis z mikrobloga

  • 1101
Dzień dobry Wszystkim! Odbiór!
Dzień 9. Odkopałem wczoraj na strychu klatkę po chomiku, która pamięta czasy kiedy na parasol mówiłem "pelom, pelom". Zdjąłem z niej kratę i postawiłem na kartonie, który stoi teraz w oknie. W środku "wylądował" (bo latać jeszcze nie potrafi) ptak. Ma teraz widok na wszystko co się dzieje dookoła. Do środka wrzuciłem mu też nakrętkę z małego słoika pełna wody i drugą z gotowaną kaszą. Część klatki zasłonięta, żeby miał się gdzie schować. Po południu mam plan wystawić go trochę na balkon, może ktoś podleci na bajerę. :)
Tymczasem mamy dopiero parę minut przed 6.00, a on już z nosem w twarogu... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napojony, najedzony Czesław wrócił do klatki. Chyba znowu mogę napisać, że nasz król ławy oburzonych jest zadowolony. :)

#czesiekthekos #zwierzaczki #pokazptaka #natura #zwierzeta #smiesznypiesek
Krzewka - Dzień dobry Wszystkim! Odbiór! 
Dzień 9. Odkopałem wczoraj na strychu klatk...

źródło: comment_1597722506cDsRexmBYdnmdXvHmlkdWx.jpg

Pobierz
  • 95
@keczap666:
Jak wolisz. Gratuluję bycia Januszem pomimo młodego wieku.

Ok. 631 mln ssaków i niemal 144 mln ptaków pada w Polsce co roku ofiarą kotów

W przypadku ptaków ofiarą kotów padają najczęściej popularne gatunki, które gniazdują w pobliżu ludzkich osiedli. Są to np. wróble, mazurki czy szpaki - gatunki, których liczebność generalnie w Polsce maleje. Na atak kotów narażone są też ptaki zakładające gniazda na ziemi, np. pliszka żółta, skowronek czy
@wojskowy-onanista1: nie martw się, dostaje karmę bezzbożową z dodatkiem olejów i minerałów i chrupki mięsne. I krople na kleszcze. Swoją drogą, próbowałem tego kota trzymać w domu, miałem siatkę na balkonie i kratki w oknach. Chodził po domu i wył cały czas, w końcu w nocy rozwalił kratkę i uciekł. Nie mam serca trzymać go w domu( ͡° ʖ̯ ͡°)
Edit: liczę na to, że jak podrośnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojskowy-onanista1: a tam pieprzy jakaś doktorka bez żadnych większych osiągnięć.
Zawsze dajecie to samo zmieńcie płytę.
Jakoś nie widzę twojego bólu dupy pod wpisami pchlarzy na temat niszczenia środowiska naturalnego przez nie. One także nie odgrywają żadnej roli w ekosystemie. A ludzie z nimi wychodzą puszczają samopas. Kupują wymyślne karmy mięsne przez co inne zwierzęta cierpią. Nie mówiąc o śladzie węglowym hipokrytko.