Wpis z mikrobloga

@furry: ja mam MTB ale to 26 cali wiekowy sprzęt i jakoś nim śmigam. Wszystko zależy od klasy sprzętu (budżetu) i ile km i jakie trasy preferujesz. Ja obecnie to bardziej krajoznawczo śmigam i dłuższe trasy (powyżej 50 km) i chyba gravel na te okolice i takie jazdy lepszy. MTB do miasta fajny bo nie martwisz się o krawężniki i inne nagłe przeszkody. Kwestia indywidualna jakie trasy jeździsz i do czego
@desixx: Na tyle sporo tych ścieżek, że można się wybrać na MTB do lasu na pętlę powiedzmy 50 km, czy to raczej krótkie leśne odcinki pomiędzy którymi trzeba jechać utwardzonymi drogami? Z tego co widzę, to macie kilka singli nawet, ale to krótkie trasy, a mnie ciągnie do bardziej turystycznego włóczenia po lasach.
@furry do rekreacji po lasach głównymi ścieżkami też bym wybrał gravelu. Te lasy, których jest od groma są ze sobą pięknie połączone drogami idealnymi na szybkiego gravela. Nie trzęsie mocno, chociaż ja z pozycji mtb mogę mieć inne wrażenie. Kiedyś zrobiłem setkę po lasach, trochę zeszło ale praktycznie nie zjeżdżałem na asfalty, ewentualnie jakiś sklep czy krótki przejazd. Na gravelu też bym to objechał, ale trochę bardziej cykalbym się na piaskach. Ale