Wpis z mikrobloga

Kolejny update, rozmawiałem z Radkiem i niestety dla wszystkich zainteresowanych nie mam dobrych wieści. Poprosił mnie mnie żebym nie mówił na wykopie co wiem od niego. Nie chce tracić na wiarygodnosci i pozbycia się źródła informacji w tym temacie dlatego powiem tylko tyle, że przekazałem informacje które dostałem na priv i w komentarzach oraz, że dalej jesteśmy w kontakcie. Jeśli będę wiedział coś więcej i dostanę zgodę Radka przekaże wam a chwilowo to tyle i aż tyle. Wołam: @Sonia_Zwierzynska @BigSmoke01 @ferf676 @Marcia13 @Serek_Niehomogenizowany @Niezdyscyplinowana @MiTeK002 @Velocity123 @PanDoniczka @tomus8520 @Mezis_c5 @Meserole @godoto @marv0oo @walk_man @DonKapuczino
#danielmagical #patostreamy
  • 13
@daniel-zwierzynski: Np tym, że z jakiegoś powodu donejty nie idą na ciebie, możesz narobić komuś problemów po czym znając ciebie będziesz miał w dupie co na odwalałeś bo to nie twoje dane. Ile razy jaca siedział za mandaty które dostał przez ciebie? Kto namawiał #!$%@? icka do jazdy autem? Pakujesz ludzi w problemy po czym masz ich w dupie a na końcu mówisz ze to wszyscy są źli i chcą cię