Wpis z mikrobloga

@F-rava97: @BrzydalGruby: 40g owsianych, 240g jablka pokrojonego w kostke, 203g marchewki (tez krojona w drobna kostke), 11g kakao, cynamon w opor, 2g soli, 3 tabsow slodzika, 350ml wody i gotujesz z 15 min, zostawiasz do ostygniecia i sypiesz wpc z #kfd (dalem tym razem 50g) + 1 serek wiejski lekki z biedry i jakis skyr truskawkowy piatnicy z przeceny
zapomnialem o sosie karmelowym z kfd, ale tego juz nie wliczam,
@Duzy_Dziki_Zwierz: To teraz już wiem na 100%, że po prostu masz nieokiełznany apetyt, a nie głód :D Mówiłem Ci, niemożliwe jest być głodnym po zjedzeniu posiłku, niemozliwe jest być tak głodnym będąc na nadwyżce, zerze, czy w jakimś małym deficycie dostarczając tyle białka ile dostarczasz.

Obecnie zjechałem z BFem do ok 8% może, staram się trzymać dalej, treningi wyglądają jak gówno przez to, a żarcia mam 3500-3800kcal i czasem w nocy
@Skogyr: apetyt potrafię okiełznać, naprawdę. Teraz z głodem nie ma takiego problemu. Jestem głodny, myślę o jedzeniu, ale nie jest tak, że myślę tylko o jedzeniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jem 4300 w DT czy jakoś tak. I to jest do przeżycia. Jem ze 3500 w DNT. I to jest bardzo ciężkie już teraz jak jestem ulańcem, a co dopiero będzie za kilka tygodni ( ͡
@Duzy_Dziki_Zwierz: Ale nie możesz mi powiedzieć, że zjadając standardowy posiłek 600-800kcal, nie będąc po jakimś grubym deficycie, w trakcie, czy jakiejś głodówce, chwilę po nim jesteś głodny :D Toż to zwykły apetyt świński, jaki sam teraz mam, #!$%@?łem już prawie całe kalorie na dziś i nadal się kręcę i myślę o żarciu i też mam wrażenie pustego brzucha, ale dobrze wiem, że to nie jest pusty brzuch, a głupi łeb, który
@Skogyr: napisałem dwa razy komentarz i dwa razy mi go wcięlo. Trzeci raz mi się pisać nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale potrafię odróżnić głód od apetytu. Chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°) chory łeb i pewnie stres są przyczyną, ale to co czuję to raczej głód. Teraz to i tak jest jeszcze bajka, bo jestem ulany i mam dość dużo kcal, przynajmniej
@Duzy_Dziki_Zwierz: Sam piszesz, że teraz masz wyższy BF i nie ma tragedii. Jakbyś jadł to samo ale z niższym Bfem to też byś mówił, że jesteś głodny. Powiem tak, dokładnie wiem co czujesz i dlaczego mylisz to z głodem, bo im dłużej staram się trzymać ten BF tym bardziej chyba organizm jest właśnie zestresowany i zaraz po zjedzeniu dosyć zapychającego posiłku czuję taką dziwną pustkę i mówię sobie, no to chyba