Wpis z mikrobloga

Jeśli dziewczyny w klasie mówia ci, że jesteś oczytany bo dużo czytasz, mądry czy na wszystkim się znasz, a nie daj Boże, że zawsze jesteś taki cichy i spokojny, to to jest bardzo bardzo zły znak tzn. wprost mówią Ci że jesteś nudnnym gościem czyli brak Ci dynaminy. W wieku gimnazjalnym a przede wszystkim licealnym nie możesz uchodzić za takiego, bo wtedy nikt nie myśli kategoriami typu:wiedzą, mądrość, lub doświadczenie życiowe. Nie trudno się domyślić, że takie określenia czasami padały z ust dziewczyn, którym po prostu robiło się żal na mój widok spieroksa, który był gnebiony. A ja wtedy jak skończony kretyn myślałem, że te dziewczyny na mnie lecą oraz że ich "komplementy" są na serio. Nic bardziej mylnego dla osób w tym wieku nie ma to żadnego znaczenia. Znaczenie ma to czy chodzisz na siłownię, czy podróżujesz, jak dużo wypiłeś lub spaliłeś trawy i w ogóle podróże i zabawy. Jakim ja kretynem byłem niebieskotabletkowym Jezus Maria co ta kretyn ze mnie. Także ku przestrodze dla osób w przedziale wiekowym 15-19 lat. W tym wieku ważą się wasze losy. To może glupio brzmi i zbyt patetycznie ale serio uwierzcie mi staremu koniowi xd
#przegryw
  • 29
@panzyd: Co kto lubi. Większość moich znajomych wygrywow skończyła swoją zabawę w wieku 25 lat już mając małego bachora. Szybka szkolna miłość, małżeństwo i kredyt. Ci zamożniejsi bez kredytu. Ja na to się #!$%@?łem. Trochę świata zwiedziłem, dużo się nauczyłem o innych kulturach, nauczyłem się 2 języków, 3ci może za 3 lata. I większość znajomych wolałaby mieć takie życie które ja prowadziłem a nie tura, dom, #!$%@? grazyna ze za mało
@HansSolo: Pogratulować otwartego umysłu i umiejętności pójścia "swoją drogą", a nie przetartym szlakiem. Możesz podać lvl? Może być na PW, bo mam podobne podejście do Twojego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HansSolo: Podziękować, mam nadzieję, że też uda mi się opanować co najmniej dwa języki obce i jakiś trzeci dla samej zabawy. Grunt, to iść do przodu i podnosić swoją wartość, jaka by nie była