Wpis z mikrobloga

Jeśli dziewczyny w klasie mówia ci, że jesteś oczytany bo dużo czytasz, mądry czy na wszystkim się znasz, a nie daj Boże, że zawsze jesteś taki cichy i spokojny, to to jest bardzo bardzo zły znak tzn. wprost mówią Ci że jesteś nudnnym gościem czyli brak Ci dynaminy. W wieku gimnazjalnym a przede wszystkim licealnym nie możesz uchodzić za takiego, bo wtedy nikt nie myśli kategoriami typu:wiedzą, mądrość, lub doświadczenie życiowe. Nie trudno się domyślić, że takie określenia czasami padały z ust dziewczyn, którym po prostu robiło się żal na mój widok spieroksa, który był gnebiony. A ja wtedy jak skończony kretyn myślałem, że te dziewczyny na mnie lecą oraz że ich "komplementy" są na serio. Nic bardziej mylnego dla osób w tym wieku nie ma to żadnego znaczenia. Znaczenie ma to czy chodzisz na siłownię, czy podróżujesz, jak dużo wypiłeś lub spaliłeś trawy i w ogóle podróże i zabawy. Jakim ja kretynem byłem niebieskotabletkowym Jezus Maria co ta kretyn ze mnie. Także ku przestrodze dla osób w przedziale wiekowym 15-19 lat. W tym wieku ważą się wasze losy. To może glupio brzmi i zbyt patetycznie ale serio uwierzcie mi staremu koniowi xd
#przegryw
  • 29
  • Odpowiedz
@panzyd: rollenspiele czyli rozmowa. Idź na jakiś kurs, ale nie online. Ja niemieckiego nauczyłem się w 1 miesiąc i zgłębiałem go później youtunem, ale pierw miałem ang w głowie, więc płat odpowiedzialny za naukę języków już wyćwiczony.
  • Odpowiedz
@panzyd: Ej, to o mnie. Ja zawsze byłem tym mądrym, oczytanym, który wszystko wiedział, a jednocześnie grzecznym i spokojnym. Zwłaszcza na etapie liceum. A dziś jestem 23-letnim prawiczkiem.
  • Odpowiedz