Wpis z mikrobloga

Jestem tak tłusty, że zacieram sobie uda przy chodzeniu. To jest szczyt. Nie potrwa to już długo na szczęście. Jestem ciekaw co myślą ludzie, którzy są jeszcze grubsi ode mnie. Ja mam 114kg (było więcej ale palę tłuszcz () ) i mi to przeszkadza. Negatywne konsekwencje ale takie na prawdę #!$%@?ące jakość życia poczułem kilka kilogramów temu przy prawie 120. A przecież są ludzie ważący 2 i więcej razy więcej ode mnie. Oni są tak silnie uzależnieni od żarcia, że mają #!$%@? w ból i ekstremalne niewygody byle tylko kolejną czekoladę pochłonąć. My grubasy jesteśmy #!$%@? upośledzeni. Nas trzeba jakoś #!$%@? wyłapywać i izolować od świata w obozach reedukacyjnych, które zarabiałyby na siebie transmisją całego show na żywo i dawaniem widzom możliwości zlecania nam #!$%@? zadań. Nie wiem nawet jak do obecnego stanu się doprowadziłem. To tak jakbym miał mózg sterowany cukrem i dopiero w wieku 27 lat się losowo otrząsnąłem, spojrzałem na siebie i mało nie zwymiotowałem bo nie widziałem siebie tylko jakąś #!$%@?ą abominację
#przegryw ##!$%@? #chudnijzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach