Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W zeszłym roku nie dostałem się na studia do Szczecina. Więc poszedłem do pracy. W tym roku chce zacząć studia na Uniwersytecie Zielonogórskim, zdać dobrze pierwszy rok i przenieść się na wymarzony US. Czy ktoś z was przenosił się między tymi uczelniami lub między innymi? Robią dużo problemów? Ewentualne opłaty jestem w stanie przeżyć, wystarczy miesiąc popracować i te ECTSy z różnic programowych się opłaci.

#uz #us #studbaza #szczecin #zielonagora #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f39542de3135a007e5a0b67
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!

Czy uskutecznić to cwaniactwo?

  • Tak, bądź cwany 54.8% (23)
  • Nie, siedź na UZ 45.2% (19)

Oddanych głosów: 42

  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: moim zdaniem - jeśli żyjemy w kraju zbiurokratyzowanym należy wykorzystywać luki i szanse, które biurokratyzacja daje. To dobry pomysł, tylko szkoda będzie znajomosci z pierwszego roku. Chociaż to i tak nie będzie typowy rok akademicki - bo koroniak i zajęcia zdalne.
  • Odpowiedz
OP: @elektryczny_mariusz: nie łapie co to „uczelnia wszystkiego najlepszego i gotowania na gazie” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poczytałem trochę o tym i wychodzi, że uczelnia, do której się przychodzi siada i porównuje program nauczania przepisując punkty ECTS, wiec pewnie większość by zaliczyli. A resztę spróbowałbym zdać lub opłacić.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
OP: @elektryczny_mariusz: nie łapie co to „uczelnia wszystkiego najlepszego i gotowania na gazie” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poczytałem trochę o tym i wychodzi, że uczelnia, do której się przychodzi siada i porównuje program nauczania przepisując punkty ECTS, wiec pewnie większość by zaliczyli. A resztę spróbowałbym zdać lub opłacić.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz