Wpis z mikrobloga

@Sloiko-student_1: No tak bo jak ktoś jest LGBT to trzeba być tolerancyjnym, a jak ktoś modli się do "typiary sprzed 2000 lat" to debil.
Kobieta chce decydować o swoim ciele w kwestii aborcji, trzeba dać jej wybór, jak ktoś chce decydować o swoim ciele w kwestii ograniczania wolności przemieszczania i wstrzykiwania substancji to nienormalny.
Rozumiem twoją ograniczoną możliwość percepcji, bo nie każdy urodził się inteligentny, ale może nie wypowiadaj się jak
@Morritz już się wysrales na tym anonimowym forum? XDD uwierz mi że często mam okazję mówić o tym co myślę, i to do znacznie szerszej publiki niewątpliwie bardziej wymagającej niż obecną, a w niedziele to #!$%@? i mogę się pośmiać z troglodytow na krakowskim i nikt mi tego nie zabroni xDD
A jak ktoś nie wierzy w covid, bo go nie widać, a później modli się do Matki boskiej, to właśnie turns
@Sloiko-student_1: ty chyba rzeczywiście czegoś nie kumasz, i znowu zaczynasz swoje religijne wysrywy, mnie nie obchodzi co w kto wierzy może sobie w ufoludki wierzyć nawet, pewnie twoich przodków pałą gnali z pola do kościoła, a teraz zgrywasz kozaka, bo się modlą. Czy oni negują chorobę (covid - coronavirus disease) , która ma objawy wielu innych chorób, czy poddają pod wątpliwość informacje podawane w mediach i działania rządu w tej kwestii?
@Sloiko-student_1: ty chyba nie rozumiesz, ateiści sraja na twoje gusła ale ateistom #!$%@? się do życia i chcą mówić jak ateiści mają żyć i co im wolno a co nie motywując jakimś religijnym scierwem sprzed 2k lat + ateiści na to religijne ścierwo dokładają się do budżetu i póki to robią i póki ma na nich wpływ to gówno to mają prawo krytykować pizgać po tym czaisz bazę? Chodząc jeszcze do
@saakaszi: AAAAA wyłoncz telewizor włoncz myślenieee!!!WPROWADZAJO NAM TU NWO!!Najpierw kagańce każa nosić szczepic siem a zaraz nas czipowac zaczno !!!OBUDZ SIE!!!Nie ma żadnego wirusa!!!Znasz kogos chorego?To jest PLANdemia.Gates z Sorosem juz zacierajo rece ale BOG jest z nami nie pozwolimy ZYDOM nad nami zawladnac TYLKO WIELKA POLSKA KATOLICKA.Tu masz link do filmiku na ktorym LEKARZ wyjawia prawde o szczepieniach i GLOBALNYM SPISKU.NIE DAMY Z SIEBIE ZROBIC NIEWOLNIKÓW!!!!