Wpis z mikrobloga

@SharpEdges: oby tak było ale uwierz w normalnym społeczeństwie sporo chłopaków traktuje dziewczyny jak równe sobie, nie gorsze nie lepsze tylko takie same i chyba to jest najlepsze. Nie ma nic gorszego niż natręctwo lub desperacja ani wymuszanie na kimś syndromu sztokholmskiego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kurd3: aha. Chłop ci grzecznie pisze, że się dowie więcej czegoś O TOBIE, ma dobry humor i nie jest sztywniakiem, a p0lka już defekacja przez smartfona. Naprawdę, powinszować. Pewnie na ludzi na ulicy też plujesz, jak źle jeden krok postawią, co nie? Bo jak oni śmieli?
Pusta jesteś i tyle, jak ludzie mają mieć do Ciebie i Tobie podobnych szacunek, skoro nawet nie potrafisz kulturalnie odpisać "Elo, trochę to zalatuje
  • Odpowiedz
  • 1
@kurd3 przegryw przegrywem, jeden wielki cringe ale ty test na polke tez zdalas. W koncu ziarno w dupe kuje i nie można bylo napisać normalnie "sorry ziom nie podobasz mi sie" czy cos tylko trzeba bylo z morda i rzucac miesem. Ale c--j, swiat jest twoj księżniczko.
  • Odpowiedz
@kurd3: P0lka, chłopak się nie popisał ale to nie powód do tego. Jak nie wyśmiewanie chłopaka na wykop, wcześniej chamskie odzywki a teraz jeszcze ubliżanie osobom pracującym w lidlu. Czarno patusiaro
  • Odpowiedz
@Canova: ja uwazam w sumie ze dla typa lepiej ze napisala "jestes jakis jebniety?" niz "sorry nie podobasz mi sie". Dlaczego? otoz to co napisala odnosilo sie do jego "cringe podrywu" a nie do jego wygladu...
  • Odpowiedz
Jak można być taką patusiarą. Boże, jak ja się cieszę, że mam normalną dziewczynę. Jak w ogóle można odpisać tak wulgarnie do osoby, która po prostu chce nas poznać. Kultury za grosz. A te kilka komentarzy mówiące, że dobrze zrobiła to... całe szczęście, że jest to promil krytykujących komentarzy i ludzie w większości piętnują takie intelektualne dno.
  • Odpowiedz
@eskejp_: Nie, miał napisać litanie tesktu 3-4 wiadomości pod rząd jak p---a i liczyć że ona nie wyczuje że koleś "błaga" o odpisanie xD

@kurd3: Dobrze zrobiłaś, yebać spermiarzy ale z drugiej strony to po co się smiejesz z brzydkich facetów?

ja uwazam w sumie ze dla typa lepiej ze napisala "jestes jakis jebniety?" niz "sorry nie podobasz mi sie". Dlaczego? otoz to co napisala odnosilo sie do
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: no nie wiem... ja tam bym wolala zeby mi ktos powiedzial "jestes jakas jebnieta?" niz "jestes brzydka"..w odniesieniu do jakiegos cringe opisu. Oczywiscie ze pewnie by tak bylo, ze wtedy by rozmowe pociagnela dalej..ale dla typa lepiej ze mysli ze to przez cringe podryw
  • Odpowiedz
no nie wiem... ja tam bym wolala zeby mi ktos powiedzial "jestes jakas jebnieta?" niz "jestes brzydka"..w odniesieniu do jakiegos cringe opisu. Oczywiscie ze pewnie by tak bylo, ze wtedy by rozmowe pociagnela dalej..ale dla typa lepiej ze mysli ze to przez cringe podryw


@Olivederia: No wy lubice bardziej słodkie kłamstwka od prawdy, tu zgoda. Tylko jak do mnie napisze 70kg locha ulana na tinder to nie odpisuje jej na
  • Odpowiedz
Widzac cale to poparcie dla cringe goscia ktory prowadzi monolog w oknie czatu nie dziwie sie, ze wykopki to przegrywy. Fakt, opka mogla go po prostu olac i usunac, ale uwierzcie mi ze nie ma bardziej zalosnego widoku niz taki “lepiacy sie” facet. Prawie kazda skresli takiego z miejsca. Mozesz nie wygladac jak jaskiniowiec z kwadratowa szczeka na widok ktorego laski gubia majtki, ale chociaz zachowuj sie jak mezczyzna. A nie jak
  • Odpowiedz