Wpis z mikrobloga

@xVeTx o, i kolega mnie rozumie. Może faktycznie trochę poleciałam, ale myślę, że temu panu nic nie będzie, a wrzuciłam to tutaj bo rozśmieszył mnie tekst w stylu 'przepraszam, że żyje', który był na wykopie wielokrotnie przytaczany ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@kurd3: Kobiety na portalach randkowych to jednak #!$%@? są, z jednej strony nie chcą zwykłego "Hej, co tam?" z drugiej strony jak Ci noga się potknie na wymyślaniu jakiegoś otwarcia to nie mają skrupułów Cię obśmiać.

Sama pewnie nie potrafisz napisać nic więcej niż "Hejka", jak Ci się ktoś podoba. X D
Nie dziwne że typy dziwne rzeczy piszą, jak pisanie do kobiet to zabaw w pole minowe, gdzie jedna pomyłka
@kurd3: wystarczy sobie wyobrazić jak na ulicy podchodzi koleś do dziewczyny i mówi jej ze mieszka sam i ogarnia plus wie że ma średni ryj. Oczywiście fajnie byłoby mu to powiedzieć aby walił prosto z mostu, idziemy na kawę czy piwo, kiedy jesteś wolna, pogadać trzeba na żywo a nie pisać. Naprawdę nie czaje o #!$%@? tu chodzi. Nagle tyle ematii w ludziach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChadimusPrzegrywus: właśnie o to chodzi, po co pisać hej co tam? Pokazujesz tym że nie wiesz po #!$%@? tu jesteś i odrazu zrzucasz inicjatywę na odbiorcę wiadomości. Nie można normalnie napisać? cześć, mam wolne w piątek wieczorem, kawa lub lampka wina do rozmowy mile widziana? Czasu "czatów" się dawno skończyły. Marnujesz czas na pisanie to się nie spotykasz bo inni zapraszają, obudźcie się.
@ChadimusPrzegrywus oczywiście, że potrafię normalnie napisać jak ktoś mnie zainteresuje, ale nie piszę od razu takiego wywodu jak kolega tutaj i nie przepraszam za to że żyję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChadimusPrzegrywus: właśnie o to chodzi, po co pisać hej co tam? Pokazujesz tym że nie wiesz po #!$%@? tu jesteś i odrazu zrzucasz inicjatywę na odbiorcę wiadomości. Nie można normalnie napisać? cześć, mam wolne w piątek wieczorem, kawa lub lampka wina do rozmowy mile widziana? Czasu "czatów" się dawno skończyły. Marnujesz czas na pisanie to się nie spotykasz bo inni zapraszają, obudźcie się.


@xVeTx: Może dla Ciebie, jakbym randkował na