Wpis z mikrobloga

Wykop kiedyś: merytoryczne dyskusje, cięty humor, wzór netykiety
Wykop dzisiaj: ej Mirki mirabelki.online robią kolejne #rozdajo sztucznej cipy! GUMOWA P.O.C.H.W.A SPRAWDŹ TO

Tak jest, w ramach reaktywacji mojej spermiarskiej gównostronki z ładnymi paniami - mirabelki.online (xD) oraz z okazji tego, że pierwsza Karynka zaczęła tam wrzucać swoje foty, robię kolejne rozdajo syntetycznego substytutu kobiety! Zaplusuj a być może do Ciebie uśmiechnie się szczęście!

To jedyny #wyscigocipe w którym masz realną szansę na wygraną i wyjście z #przegryw
Ciaśniejsza niż najciaśniejsza #konserwatywka umili Ci przeglądanie fotek na mirabelkach w nadchodzące jesienne wieczory ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawdziwszej nigdy nie dotkniesz!

Zasady:
- plusy od teraz do jutra 16.08.20 do godziny 21:37 gdyż bardzo ją lubię
- wszyscy mogą brać udział, nawet moderacja
- udział biorą obydwie istniejące płcie (triggered) czyli można plusować w imieniu swoich #niebieskiepaski
- plusując zgadzasz się w razie wygranej podać mi telefon, email i kod paczkomatu żebym mógł zrealizować dyskretną wysyłkę (matka się nie dowie)
- wysyłam na mój koszt paczkomatem prosto z Allegro, jak chcesz inaczej, albo do jakiegoś Bangladeszu to se dopłać albo zrezygnuj
- losowanie jutro wieczorem albo w poniedziałek, po wrzuceniu postu z wynikami czekam 72h na odzew od zwycięzcy, potem robię kolejne losowanie. Mikrorandom chyba nie działa, więc będę w takim wypadku losował przez to drugie, mikrolos czy coś

Informacje:
- oczywiście zapraszam na mirabelki.online - będzie mi miło jak coś ładnego zapostujesz
- cipka leci prosto z Allegro, żeby nikt mnie nie posądził o betatesty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- wartość rynkowa ok 80zł
- dwustronna, z jednej srom, z drugiej usta xD
- ma jakieś wibracje z tego co wyczytałem
- cyberskóra szmery bajery
- zdjęcie jest z poprzedniego rozdajo bo już nie zamawiam do siebie żeby nie podwajać kosztów wysyłki - chcecie social proofy to przejrzyjcie moje stare posty z rozdajo.
Pobierz LesnyBoruta - Wykop kiedyś: merytoryczne dyskusje, cięty humor, wzór netykiety
Wykop...
źródło: comment_1597481953lFB82ZjBOFlrJMNLwvTfXM.jpg
  • 28