Wpis z mikrobloga

@PanPietruszka: Giulia jakoś mnie nie porwała (byłem na nią bardzo napalony), a jeździłem Veloce. Dziwnie się wsiada/siedzi. Wnętrze takie sobie. Wyciszenie słabe. Serwis najbliższy mam 100 km i ogólnie serwisy Alfy ponoć słabe.
A5 będzie w bidnej/średniej opcji ale prawie wszystko co potrzebuje i silnik 252 konie, więc jakoś to przeżyje
@PanPietruszka: Szczerze mówiąc to żadne z tych aut do 150 tysia nie porywa, tzn. w każdym mi coś do końca nie pasuje :(
Kupuję trochę na siłę bo muszę czymś dojeżdżać do pracy.
Najchętniej kupiłbym BMW 8 albo nowe A7 ale to kwota przynajmniej dwa razy większa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@saycool: A myślałeś o czymś starszym? tak z 10 lat? W takiej cenie miałbyś coś dopieszczonego w stylu M5 E60 300-500KM w stanie idealnym i jeszcze by została kasa
@saycool: A jakie silniki siedzą w tych kilku letnich do 150k? Bo sam kiedyś z ciekawości patrzyłem na audi oraz bmw z salonu i żeby miało jakikolwiek sensowny silnik z zerowym wyposażeniem to trzeba było dać z 300/400k, używek kilkuletnich nie sprawdzałem nigdy w sumie
@sha128: E39 miało niecałe 300 koni, a E60 nieco ponad 300 kucy. Tak czy siak, oba modele kręcą pierwszą setę w okolicach 6,5 s. Audi A5 2.0 robi to poniżej 6 s ( ͡° ͜ʖ ͡°)