Wpis z mikrobloga

Barcelona ma, ze wszystkich klubów, najbardziej #!$%@? software, jaki istnieje. Serio #!$%@?.

Bo taki na ten przykład Juventus - #!$%@?, szuka akcji, nawiguje na Ronaldo, nawet jak odpada z Ligi Mistrzów to jedną bramką po dwóch golach Ronaldo - no w #!$%@? skomplikowane. Zresztą, #!$%@? - Liverpool. Liveroool wygrał Ligę Mistrzów rok temu, w tym roku odpadł przez błędy bramkarza, ale mimo wszystko walczył do końca i każdy kto oglądał dwumecz czuł, że grają silne, wyrownane zespoły. To wcale nie takie proste.

A jak działa Barcelona? xD

Otóż pierwszy punkt algorytmu Barcelony brzmi:

1. Wyjdź z grupy.
Nie wiem, czy skupialiście sie kiedys na przygodzie Barcy w Lidze Mistrzów. Jak się na to popatrzy, to zawsze wyjdzie z grupy. Zawsze #!$%@?. Zawsze. Choćby miała 3 punkty po trzech meczach, to się ogarnie, Messi zacznie strzelać, żeby tylko wyjść z grupy. Można se tak czekać pińćset lat i zawsze #!$%@? wyjdzie z grupy. Barcelona to taki #!$%@? klubowy odpowiednik kompasu. Zawsze się kieruje w stronę ćwierćfinału.

Ma to w #!$%@? zabawne konsekwencje, jak się Barcelonę #!$%@? do fazy pucharowej. Zaczyna #!$%@?ć przypadkowy szajs, bo #!$%@? nie ma jak wyjść z grupy xD. W fazie pucharowej najlepiej jak wygra pierwszy mecz. Wtedy ten jej #!$%@? mósk cannot into logika, tylko po prostu się wylacza. Wygrać drugiego nie wygra, a remisu też nie osiągnie #!$%@? wie czemu.

Kiedyś z kolegą ze studiów oglądaliśmy z nudów Barcelonę. system pucharowy po wyjściu z grupy był w #!$%@? długi, na jakieś 7 meczow. Mówię mu: pacz #!$%@? i odpaliłem Barcelonę na wykładzie. Doszła do ćwierćfinału i wygrała pierwszy mecz z Romą. Gra rewanż #!$%@?, straciła jednego gola i dalej #!$%@? drugiego, a potem jeszcze Manolas ją pogrążył xD potem oczywiście płacz Messiego, smutek trenera i niby że za rok wrócą silniejsi xD #!$%@? tam silniejsi, jak algorytm i rok później w jeszcze gorszym stylu odpadli z Liverpoolem xD

Ciąg dalszy algorytmu brzmi:

2. Jak wyszedłeś z grupy, to #!$%@? się w taki sposób, żeby pamiętało się to latami.
Jak już pozwolicie wyjść Barcelonie z grupy, to ona wyjdzie, obróci się dookoła, upewni, że licznik hańby się wyzerował i fruuuu #!$%@? #!$%@?. Czasem potrafi #!$%@? spektakularnie jak np tracąc 8 goli w jednym meczu xD

3. Jak już odpadniesz to zwal na trenera.
Nie no, akurat całkiem spoko punkt, bo akurat trenerów Barca ma #!$%@?, tylko, #!$%@?, metoda szukania nowych po #!$%@?.

4. Jak Cię ktoś wyśmieje - to się zesraj.
Wiem, że to #!$%@? o więcej niż klubie to nie sraka, ale #!$%@?, jakie lepsze słowo może to opisać. Ewentualnie rzygi? #!$%@? tam semantyka. Ważne, że jak Barcelonę jak spotka zagrożenie, to zwija nóżki i sra tym smrodem. #!$%@?. #!$%@?. Przecież ma miliony, mogłaby kupić każdego piłkarza na świecie xD Ale nie, #!$%@?. Zesraj się i #!$%@?, że jesteś więcej niż klubem. Jak popatrzysz na Barcelonę w LaLidze, to się obsra przed potężnym Realem. Serio, #!$%@?, pomyślcie co taki Zidane sobie myśli, skoro Barcelona i tak koniec końców #!$%@? i się zesra xD

ZESRA SIĘ #!$%@?. W Realu przychodzi pod koniec sezonu Benzema, strzela brameczki średniakom, a Barcelona co? #!$%@? z Osasuną, zremisuje z Celtą Vigo i #!$%@? się z walki o tytuł. Nie dość, że #!$%@? nie ma LM, to jeszcze jest #!$%@? w lidze przez Real z Zidanem na ławce XDDDDD

Acha - jeszcze jedno - przyglądaliście się, jak wygląda Messi? To nie są te #!$%@? wielkie mięśnie i ciało jak u Adonisa. Nie. Messi to karzełek na sterydach. Co on podczas meczu widzi? Pewno #!$%@? widzi. City ma Augero, Bayern ma Lewego, oni są czujni i cały czas się przepychają i muszą analizować. To samo Inter z Lukaku.

ALe nie #!$%@? Barcelona. Po #!$%@? jej Messi, jak tylko wyjdzie z grupy i przy trafieniu na poważnego przeciwnika - sra? xD
Za rok znowu Barca wyjdzie z grupy, to możecie ten algorytm sprawdzić. Tylko uwaga - bo SIĘ W FAZIE PUCHAROWEJ ZNOWU ZESRA.

#pasta #heheszki #pilkanozna #fcbarcelona #bayernmonachium
NapalInTheMorning - Barcelona ma, ze wszystkich klubów, najbardziej #!$%@? software, ...

źródło: comment_1597476591UqnxnM4r729LZdjnYH913R.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
nie chce mi się tego czytać... #!$%@? się leszczu...


@Icon_of_sin: Iconofsin to fanatyk Barcelony. Pół mieszkania #!$%@? koszulkami najgorsze.

Iconofsin ma kolegę mirka, z którym ogląda mecze. Kiedyś towarzyszem imprez piłkarskich był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w koszulce STOICZKOW. Byli z Iconofsin prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz Iconofsin miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. #!$%@? się i oczywiście cały czas gadali o barsie. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na
  • Odpowiedz