Wpis z mikrobloga

Nowa aktualizacja gdzieś po drodze dodała próbnik kolorów. Działa jak trzeba i jest sprytny.
Keyboard manager w końcu potrafi przemapować klawisz na skrót i odwrotnie i robi to wraz z kontekstem aplikacji. Może się przekonam bo działa jeszcze nad AHK z podniesionymi uprawnieniami. Jednak brakuje mi możliwości dołożenia funkcji z ahk/qmk czyli "hold for mod, press for function"
Run ciągle nie wydaje mi się używalny względem obecnych przyzwyczajeń (dalej w obecnej formie wygrywa keypirinha.)
Fancy zones odrobinę posprzątany i już od poprzedniej wersji (0.20) przesiadłem się z innych managerów okien. Ciągle brakuje mi autotile rodem z plumba ale tam coraz słabiej względem nowych wersji windowsa i dodatkowo wywalało mi się jeżeli pracowałem z jednym ekranem w pionie. Tutaj nie ma problemu. Tylko całe układanie robię skrótami.

Shortcut guide wyłączyłem ale podziwiam bo działa ze bloatem typu taskbarx (wiem "oszendzaj" ram xD ale ładnie wygląda)

@elf_pszeniczny wołam bo byłeś zainteresowany. Miałeś okazję instalować? Jak wrażenia?
#powertoys #windows10
  • 3