Wpis z mikrobloga

Może Was ominęło, ale w stanach jest ostra beka z wielokrotnie goszczonego na wypoku pogromcy lewactwa Bena Shapiro. Otóż jegomość komentując piosenkę Cardi B o mokrej pusi, pochwalił się swoją znajomością tematu. Jego żona, Pani doktor, bowiem wmówiła mu, że mokra pusia to oznaka choroby. Mają razem dwójkę dzieci. Znaczy wygląda, że ona ma, bo Beniu to chyba nie za bardzo ogarnia temat. Dziwne, oceniając kontent od jego siorki, można by przypuszczać, że coś tam będzie ogarniał, ale nie. I proszę nie próbować mi wmówić, że główną przyczyną psycho konserwatyzmu nie są zaburzenia na tle seksualnym.
#neuropa #polityka #bekazprawakow
  • 20
  • Odpowiedz
@MKULTRA: widze umiejetnosc samodzielnego myslenia juz calkiem u lewakow zanikla. Przeczyta taki cos na reddicie i mysli ze to prawda oswiecona a tak naprawde to Shapiro tylko robil sobie jaja z tej piosenki. Po obejrzeniu jego wypowiedzi tylko prawdziwy troglodyta moze myslec ze to nie byl zart
  • Odpowiedz
@MKULTRA: Czytałem o tym. On na poważnie chwalił się tym, że żona powiedziała mu, iż nie robi się jej mokro podczas seksu z nim i jeszcze go przekonała, że to dobrze xD

A ludzie nadal twierdzą, że edukacja seksualna nie jest potrzebna xD
  • Odpowiedz
Ale żonie trzeba przyznać że ma spore umiejętności perswazji xD


@Kozajsza: Wiesz, niedouczonym ludziom łatwo wmówić różne bzdury. Widać doskonale po wynikach wyborów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MKULTRA: To wiele mówi o społeczeństwie, skoro się przekonuje faceta o tym, że mokra pochwa jest oznaką choroby, zlewaczenia oraz neomarksizmu. Od rewolucji seksualnej wmawia się kobietom, że należy im się przyjemność z seksu i jest przyjemniej dla obojga jak jest mokro!
Niszczą tradycyjne wartości, jak od dawien dawna pary jeżdżą ze sobą na sucho i nikt nie marudził!
  • Odpowiedz
@MKULTRA: O Benku nie spodziewałem się czytac na wypoku, toż to prawdziwy skarb jakich mało. Tak popularnych osób których tezy można tak łatwo obalić ze świecą szukać.

Nie zapomnijcie sprzedawać zatopionych domów Aquamanowi #pdk
  • Odpowiedz