Wpis z mikrobloga

Skrót wiadomości TVP: 13 sierpnia 2020 #tvpiscodzienny tag do obserwowania. W cyfrach oryginalne paski.

0 Goebbelsów, normalne wydanie, dlatego usuwam słowo propagandowy z tego skrótu.

1. Bunt Białorusinów przybiera na sile

- Milicjanci i żołnierze rezygnują zasłużony
- Pracownicy fabryk anty Łukaszenka
- Lekarze też
- Pracownicy filharmonii też
- Kobiety na ulicach: nasi mężczyźni pobici na śmierć
- Wypuszczono niewielu z więzień z powodu ich przepełnienia
- Łulaszenko: Protestujący to ludzie z kryminalną przeszłością i bezrobotni
- Zaginione osoby
- 3 Polaków uwolnionych
- Białoruś w kryzysie
- Dziennikarze Biełsat częściowo wypuszczeni
- TVP chce wypuszczenia reszty dziennikarzy Biełsatu
- Biały Dom zaniepokojony
- Kilkaset Białorusinów protestuje w Waszyngtonie

2. Łukaszenka brutalnie tłumi demonstracje

- Nagrania z protestów
-Europa stoi za Białorusią
- Świadomość Białorusinów po 26 latach rządów Łukaszenki się zmieniła
- Kilku dziennikarzy rządowej TV odeszło z pracy
- cały kraj protestuje

3. Białorusini: Europo pomóż nam
- Głodówka pod siedzibą KE w PL
- Tylko Europa może powstrzymać Białoruś
- Europo sankciuj tu i teraz!
- jeśli dziś Europa odwróci oczy to popchnie ją w ramiona Moskwy
- Europa Środkowa Wschodnia chce pomóc już teraz, ale reszta UE dopiero później
- Pilna telekonferencja przedstawicieli UE dzięki PL działaniom

4. Bez paska, przygotowania do 100 rocznicy widowiska z okazji Bitwy Warszawskiej

5. Bez paska, zaproszenie na film "Wojna Światów"

6. ABP Głodź przeszedł na emeryturę

- Historia życia arcybiskupa
- To dobry człowiek, pomaga wielu osobom
- Głodź jest anty LGBT

7. Noś maseczkę- chroń siebie i innych

- Mapa żółtych i czerwonych regionów
- Wakacje, spotkania i nieprzestrzeganie zaleceń to główni winni większej liczby zarażonych
- Obostrzenia w żółtych i czerwonych regionach
- Ludzie: Maseczki na świeżym powietrzu są w pyte
- Turyści są w całej Polsce, dlatego dbajcie o bezpieczeństwo sanitarne
- Coraz więcej uzdrowieńcow
- Kwarantanna dla osób z zagranicy

8. Agresja bojówkarzy LGBT

(Dla przypomnienia: Goebbels to moja, czysto subiektywna ocena. Oceniam pod kątem propagandy i kłamstw, nie pod kątem ataków na opozycje. Dlatego 3 dni temu dałem brąz, 2 dni temu srebro, a dzisiaj nic. Oczywiście każde media są stronnicze, ale Goebbelsy mają wyróżniać mocne przypadki tego stronnictwa. )

- niszczona ciężarówka organizacji pro-life
- Ten mężczyzna kilka dni temu na krakowskim przedmieściu był agresywny
- Agresja na krakowskim przedmieściu
- Wiceszef MSWiA i Komendant policji tłumaczyli się w parlamencie: Wzorowe zachowanie policjantów
- Sprawa Michała Sz.
- Podejrzenie ucieczki i matactwa Margot, gdyby został wypuszczony z aresztu
- Agresja Margot tuż przed aresztowaniem
- Agresja tłumu LGBT
- Komendat: mimo plucia, wyzywania itd. policjanci zachowali spokój, jestem z nich dumny
- Drapanie po jajkach 1 sierpnia i Tęcza na pomnikach oburza Polaków
- To próba siłowego przebudowywana społeczeństwa, dlatego atakują miejsca święte dla katolików
- Katolicy bronią figury Jezusa, której wcześniej przyczepiono flagę
- Adam Bodnar broni protestujących, nie jest obiektywny bo nie broni zwolnienia w Radiu Nowy Świat
- Radio Nowy Świat zwalnia za wolność słowa, takie są wartości również osób spod znaku LGBT
Autor Materiału: Marcin Tulicki

9. Azjatycki szkodnik niszczy PL ogrody

- Larwa Ćmy Bukszpanowej ha tfu

Gość Wiadomości: Krzysztof Szczerski

______________________________________
Przyszły dziennikarz musi zyskiwać zasięgi :), zapraszam na moje social media:
Twitter: https://twitter.com/AdiKjax
Instagram: https://www.instagram.com/jaxonxst/
_________________________________________

Goebbels jest ,,nagrodą" dla wyjątkowo propagandowych materiałów (to nie miernik ataków na opozycję). Jest 3-stopniowa: brąz, srebro i złoto. Co miesiąc i kwartał organizuje ankiety na Platynowe i Diamentowe Goebbelsy.

Tag #tvpiscodzienny powstał w wyniku nieobiektywnej i nierzetelnej działalności mediów publicznych. Prowadzony 4fun. Wrzucam znaleziska wtedy, gdy w danym dniu wydanie było mocne.

To nie jest działalność trollerska. Studiuję dziennikarstwo i jest to mój osobisty sprzeciw wobec stanu propagadny w TV publicznej. Prywatnie jestem apartyjny i nie działam antyPiS czy proPO. Piszę skróty by utrwalić umiejętność pisania i oglądania jednocześnie. To nie łatwa sztuka więc pamiętajcie, że może się wkraść jakieś pominięcie, przesłyszenie lub błąd ortograficzny. Jako, że to działalność 4fun, to czasami, kiedy będę miał inne plany na dany dzień, to skrótów pisać nie będę.

Podsumowanie Maja 2020: https://www.wykop.pl/wpis/49796745
Podsumowanie Czerwca 2020:
https://www.wykop.pl/wpis/50450777

Wszystkie poprzednie skróty można znaleźć na tagu albo na stronie tvpiscodzienny.pl prowadzoną przez mirka kontrowersje

#tvpis #propaganda #koronawirus #tvp #telewizja #bialorus #wiadomosci #wybory #polska #polityka
Pobierz jaxonxst - Skrót wiadomości TVP: 13 sierpnia 2020 #tvpiscodzienny tag do obserwowania...
źródło: comment_1597342218etAjUETpW5Lidi7d12a21V.jpg
  • 13
@jaxonxst: czemu twoje wpisy bez farmy botów do pozycjonowania na głównej? Czy teraz bardziej umiarkowanie, nie trzeba 3 tys by byc na głównej podsypie sie +100-200 a reszta sama wpadnie z rozpędu a boty się użyje jak będzie jakiś wazniejszy temat do skręcowania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@muwieszeptem

Przyzwyczaiłem się już do bezpodstawnych oskarżeń ¯_(ツ)_/¯
-płatny troll
-koordynator neuropków
-dziennikarz oko.press
-posiadacz armii botów itd.

Oczywiście żadne z tych oskarżeń nie posiadała ani kszty realnego dowodu. W sumie to się poniekąd ciesze z tego powodu. Codzienne oskarżenia oznaczają, że jestem popularny, a moja działalność zauważalna ( ͡º ͜ʖ͡º). To będzie trwało już pewnie do końca mojego życia (jeśli zostanę zawodowym dziennikarzem), dlatego mnie to
@kwmaster: Ogólnie tu jest IMO więcej Goebbelsów, ale autor chyba stracił pierwotny instynkt. 3, 5 i 8 to przecież złota. 3 za histerię na UE i ukryte szczucie na UE, 5. za usilne robienie bohatera z Głodzia, no i #!$%@? w reportaż LGBT (da fuk?!), 8. przecież to jest zwyczajne szczucie, szczucie i raz jeszcze szczucie. Powtarzanie w kółko niemal tego samego, jak w (surprise) goebbelsowskiej propagandzie, aby ludziom weszło do
@Buttdozer69: Może po prostu @jaxonxst utożsamia ostatnie działania związane z Margot jako szkodzenie samemu sobie i ani jedna ani druga strona nie jest niewinna. Trochę podzielam ten pogląd, choć żadna rewolucja nie może być grzeczna i należy wziąć na to poprawkę.