Wpis z mikrobloga

@Xiarsky: Musiała się wilgoć dostać, czyli było nieszczelne opakowanie. Zareklamuj, jak KFD jest takie super ja tutaj piszą to powinni ci natychmiast nową puszkę spakować i wysłać. Suple mogą się zbrylać po kilku miesiącach od otwarcie, przy nowym opakowaniu nie powinno się zrobić coś takiego. Ja bym tego nie jadł.
@Gawith_Apricot: pisałem już do nich i dostałem taką odpowiedź, ale na wszelki wypadek wolałem spytać też tu...

Beta alanina posiada właściwości higroskopijne i bardzo łatwo wiąże w sobie cząsteczki wody. Zawartość wilgoci > zależy nie tylko od samych warunków konfekcji, czy przechowywania, ale również od partii surowca. Do naszego produktu dodajemy znikome ilości substancji przeciw zbrylających, to nie zawsze wystarcza aby utrzymać produkt w sypkiej formie, ale z drugiej strony klient
@Xiarsky: to prawda, beta alanina mocno pochłonia wilgoć i robią się grudki, nawet przy zakręconym opakowaniu. Troche jednak dziwne, że jest zbrylowana już przy otwarciu nowego opakowania. W każdym razie możesz smiało spożwać.
@Xiarsky: @Radkovich: czytajcie etykiety. Gdzieś na etykiecie jest podana informacja, że łapie wilgoć i może się zbrylać. Bez obawy możecie dalej użytkować, to normalna cecha produktu, nie umrzecie od tego i nie zmieni się działanie :)
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, będę to żarł. Upoważnię kogoś do dodania komentarza pod tym postem gdyby mi zaszkodziło i bym zezgonował ( ͡º ͜ʖ͡º)