Wpis z mikrobloga

W obecnym stanie prawnym będąc ateistą i osobą bezdzietną, państwo zabiera mi pieniądze w podatkach żeby oddawać je na cudze dzieci i promować za nie "wartości chrześcijańskie" oraz "tradycyjna rodzinę". Obecnie panuje terror kultu rodziny i katolicyzmu, a nie lgbt.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #gorzkiezale #takaprawda #lgbt #oswiadczenie
  • 77
@reynevayen jest, ale to nie znaczy, że jego treść to katechizm dla chrześcijanina. wartości chrześcijańskie to te wynikające z treści nowego testamentu, czyli w skrócie z nauczania Jezusa. do meritum się odniosłem - przytoczyłeś stary testament i się skompromitowałeś
@shoananas: Przecież "Jezus powiedział do swoich uczniów: Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić. Zaprawdę bowiem powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni się w Prawie, aż się wszystko spełni. Ktokolwiek więc zniósłby jedno z tych przykazań, choćby najmniejszych, i uczyłby tak ludzi, ten będzie najmniejszy w królestwie niebieskim. A kto je wypełnia i uczy wypełniać,
@reynevayen co? przecież Jezus mówi o Prawie (dekalogu) i Prorokach (zapowiadających nadejście Pana). nie wiem co do tego ma jakieś ludobójstwo, czy niewolnictwo spisane w ST xD Jezus nie powiedział wprost tego co tam sobie ubzdurałeś pod kopułką

Ale domyślam się, że występuje u ciebie typowe chrześcijańskie wybiórcze podejście do dogmatów swojej wiary.


Nie masz pojęcia w co wierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Logytaze: Skrót myślowy, chodziło mi o rządzącą partię, nie o radę ministrów. Kiedy jakaś partia nie jest w rządzącej koalicji to raczej nie będzie mieć swojego przedstawiciela w rządzie xD
@spere należe do tych co nie zatrudniają ludzi lpg tylko za to że są ludźmi lpg. Stosuje techniki odwetowe na coś tam krzyczących osobliwościach.