Wpis z mikrobloga

Wartości chrześcijańskie (nie mylić z jakimiś obrządkami) to wartości uniwersalne i dobre.


@shoananas: Okazjonalne ludobójstwo, piętnowanie dobrowolnych związków seksualnych, afirmacja niewolnictwa (i tak dalej) też?
  • Odpowiedz
@saakaszi: W obecnym stanie prawnym będąc ateistą i osobą bezdzietną, państwo zabiera mi pieniądze w podatkach żeby oddawać je na cudze dzieci i promować za nie "wartości chrześcijańskie" oraz "tradycyjna rodzinę". Obecnie panuje terror kultu rodziny i katolicyzmu, a przy okazji na ulicę wyłazi gówno zasłaniające się szyldem lgbt.

Teraz się zgadza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saakaszi: czyli lgbt chcące podłączyć się do państwowego cycka jest usprawiedliwione bo inni też tam są?
Deregulacje należy zacząć od usuwania problemów a nie dodawania kolejnej grupy, tak jak górników należy odciąć od szesnastek a nie wymuszać by każdy szesnastkę dostawał.
  • Odpowiedz
@saakaszi: W obecnym stanie prawnym państwo zabiera mi pieniądze na studentów dziennych, a przecież ja zaocznie studiuję i pracuja. Zabiera mi na drogi rowerowe, a ja nie mam roweru, zabiera mi dofinansowania do działalności dla berobotnych, a ja nie jestem bezrobotny
  • Odpowiedz
Przed wyborami w 2001 roku koalicji AWS-UW (spodziewającej się zwycięstwa przeciwników politycznych) udało się przegłosować zmianę ordynacji wyborczej – w wyborach do Sejmu w 2001 użyto zmodyfikowanej metody Sainte-Laguë. Jak się później okazało, było to posunięcie skuteczne – zamiast ponad 240 mandatów (w przypadku zastosowania metody D’Hondta) sojusz wyborczy SLD-UP przy 41,04% głosów otrzymał 216 mandatów. W 2002 roku przywrócono do ordynacji metodę D’Hondta


@MartinoBlankuleto: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ordynacja_wyborcza

Czyli w skrócie: jak się
  • Odpowiedz
@R187: Bingo! A zatem, jak napisałeś "niesprawiedliwy system rozdziału mandatów d'Hondta" został wprowadzony w roku 2002 przez lewicową koalicję SLD-UP, a następnie podpisany przez prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Lewica w służbie nierówności
  • Odpowiedz
@shoananas: Ludobójstwo - rzeź Madianitów z Księgi Liczb.

Piętnowane dobrowolnych związków seksualnych - "Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą" z Księgi Kapłańskiej.

Afirmacja niewolnictwa - "Kto by pobił kijem swego niewolnika lub niewolnicę, tak iżby zmarli pod jego ręką, winien być surowo ukarany. 21 A jeśliby pozostali przy życiu jeden czy dwa dni, to nie będzie podlegał karze, gdyż są jego własnością" z Księgi Wyjścia.

Także
  • Odpowiedz