Wpis z mikrobloga

Żaden ze mnie bloger ani innym lajfstajlowy ekshibicjonista, ale pomyślałem, że może kogoś to zmotywuje, albo pomoże utrzymać się w postanowieniu.
Postanowiłem zmienić nieco spraw w swoim życiu:
- Rzuciłem szlugi
- Codziennie trochę ruchu, choćby spacerek, jakieś ćwiczenia w domu, zależy na co mam ochotę, skupiam się na tym by COŚ robić i dodać tego ruchu do codziennego życia.
- Zwracanie uwagi na to co (i ile) jem. Rozsądniejsza dieta. Gotowanie to nie problem, zebranie motywacji by dla siebie samego robić obiadki, już tak, ale niebawem będę już miał z kim się dzielić szamą, a póki co staram się ograniczyć gotowanie i zakupy do minimum. Dbam o to by było duzo warzyw, ograniczam spozycie pieczywa itp.

Jak można się domyślić, największym problemem są szlugi, ciągnie mnie do nich gdy się stresuje, gdy duzo nad czymś myślę, gdy pracuję. Non stop ssie, ale juz kilka razy były epizody niepalenia przez kilka miesięcy, wiem, że to minie.

Poszedłem się zbadać. Zaczęło się od postanowienia przebadania alergii, a skończyło na badaniu krwi i serca, by zobaczyć w jakiej kondycji jest mój organizm. Myślę by kiedyś ponowić badania i porównać wyniki.

Dawno nie byłem tak zmotywowany, brakowało mi tego "sterowania" sobą. Jeśli wciąż się ociągasz, albo zwątpiłeś - daj z siebie wszystko byczq, choćby po to by kiedyś mi się pochwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie jeszcze kiedyś coś skrobne, moze kiedy juz będę mieć wszystkie wyniki, zobaczymy.

#chudnijzwykopem #rzucaniepalenia #dieta #odchudzanie #zdrowie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach