Wpis z mikrobloga

@Materxx: trochę patrzyłem co tam się dzieje i pozytywów bardzo mało. Można liczyć na spekulacje czy jakieś pomoce rządowe, tyle że o pomocy rządowej w Air shuttle mówi się od jakiegoś czasu, jak to na kursie się odbiło, sam widzisz. Ryzykowne, nie wiem czy warto, pytanie czy na robinhoodzie mają dostęp. Ja bym nie brał
@Materxx: trup, tez kiedys o tym myslalem. do przyszlego roku flota uziemiona, szarpia sie o odszkodowania z boeing, tona w dlugach no i wlasciciele sie zmienili. rzad watpie zeby ich wspieral caly czas. poza tym nawet jak pojawi sie szczepionka to mentalnosc ludzi do podrozowania juz sie zmienila i jej formy beda sie zmieniac na korzysc wypadow na lono natury przy uzyciu kamperow np ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Materxx: @izkYT: @Krzeslowswetrze: @wyleszczony: @Papuczino:

Sytuacja jest taka:
pomoc rządowa już jest zaklepana
zadłużenie zamienili na akcje
sprzedali 300mln nowych akcji w cenie 1NOK-a (chętnych było 7x więcej niż akcji za tą cenę)
dlatego cena poszybowała w dół do 1.3NOK-a i tutaj osiadła (nawet coś tam delikatnie urosło, ale olać)
akcji aktualnie jest ~20x więcej niż przed kryzysem covidowym więc trzeba brać to pod uwagę
samoloty przez