Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to ja jestem jakis #!$%@??

Mieszkam z dziewczyną od roku i od paru miesięcy dostaję #!$%@?. Mam wrażenie, że jej się coś odkleiło w głowie ale nawet nie wiem kiedy
Od kilku miesięcy ma jakieś jazdy, totalnie jej odwala na przykład wczoraj na śniadanie jadła parówki z chlebem i surówką buraczków, jak #!$%@? mozna??
To jeden z przykladow! uwaga dalej. Platków śniadaniowych też nie zje jak czlowiek. Nie nie chodzi o to czy mleko zimne czy ciepłe. Nie. Płatki idą do jednej miski, a mleko idzie do kubka i do tego rozrobione z 50% wody gazowanej!!!!!!! rozumiecie to? żre płatki, a potem popija wodą gazowaną z mlekiem. Bo dla niej mleko samo jest "za ciężkie". Hamburgery? najpierw bułka, potem kotlet (żeby się nie ubrudzić). Dobrze że sosu sobie do mordy nie leje

Jakby tego bylo malo, ja sobie lubię zjeść coś tłustego, żeberka np. W sobotę lub niedziele jadłem właśnie żeberka oglądając coś na kompie. A ona podchodzi od tyłu i mi grzebie w talerzu wyciągając kości. Pytam się co do #!$%@?? a ona patrzy sie jak na mnie jak na debila i mowi jakby to było oczywiste, że "to dla kotków". Jakich #!$%@? kotków! żywego kota nie widziałem w okolicy od kilku lat, jakich #!$%@? kotków? Z RESZTĄ #!$%@? DAJ MI ZJEŚĆ Wydry tutaj są czy tam łasice ale #!$%@? kota nie widziałem od kilku lat ani jednego, a wieczorami wychodzę często. Albo dziki, ale #!$%@? kotów tu nie ma. Oczywiście wielce naburmuszona jak ją pytam o jakie #!$%@? koty chodzi. Najbarziej grotestkowe jest to że nie wiem co z tymi kośćmi robi. Nie chcę wiedzieć, może karmi jakiegoś Tulpę

Następna sprawa, z 3 miesiące temu posadziła pestkę avocado w donicy i zasypała ziemią, podlewa ją #!$%@? codziennie od bitych 2 miesięcy, kiedy jej mówię, że już z tego nic nie wyrośnie od co najmniej 2 miesięcy. Nadal podlewa jak #!$%@? down, autystyczne dziecko któremu nie przetłumaczysz. Jeszcze stuka w tą doniczkę patykiem jakby to #!$%@? miało pobudzić to #!$%@? nasiono czy bulwę do urośnięcia

W październiku miała fazę na grzyby boczniaki i kupiła takie bele co się podlewa i same rosną grzyby. Dodam na początek że nie mamy piwnicy, a grzyby potrzebują 12 stopni. Więc oznajmiła że posadzi je w szafie w pokoju w którego nie korzystamy i kupi klimatyzator przenośny, żeby puścić klimę grzybom. Oczywiście ten pomysł to jej wybiłem z głowy dość szybko, ale niewiele brakowało, bo bele były już w domu i gotowe do instalacji. Balkon cały zasrany meblami ze śmietnika bo też od kilku miesięcy zamierza się brać za "renowację". zeby to jeszcze były jakieś ludwiki a to #!$%@? paździerz połamany z odpryskami śmierdzący starymi ludźmi, co nawet żule nie tknęli, ale ona zbiera bo jej szkoda że ktoś wyrzuca

#!$%@? no nie wiem, miłość to jedno ale ja psychicznie jestem rozdarty, mam wrażenie że żyję z upośledzonym dzieckiem i jest mi momentami wstyd. #!$%@? jak by kiedyś ktoś znajomy zobaczył jak ona ładuje do auta meble ze śmietnika. Co będzie za 5, 10 lat? nie chcę myślec ale to postępuje, jakaś degradacja tkanki mózgowej. Czy to możliwe że to alzhaimer w wieku 27 lat? albo jakiś guz?

#zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #choroby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f33d5a70010a81b084b48e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 17