Wpis z mikrobloga

@Gnieciuch: Przejrzyj nagrania z marszu równości w Białymstoku i zobaczysz, kto jest zastraszany. Spójrz na art. 196, 256 i 257 kodeksu karnego i zobacz, kto jest cenzurowany. A bojówki... Kto został pobity? Mówisz o lekkiej szarpaninie z gościem, który jeździł ciężarówką obklejoną obrzydliwymi kłamstwami (za które trafiłby przed sąd na podstawie wspomnianych przeze mnie przepisów, gdyby "LGBT" podmienić np. na "katolicy") wbrew zakazowi sądu? Faktycznie, straszne bojówki, wręcz szwadrony śmierci.
  • Odpowiedz
@Gnieciuch: bo powiedziałeś cytuję:

Obrzydliwe, to jak plucie w twarz ludziom którzy przeżuli wojnę.

a te kobiety to osoby, które przeżyły wojnę i też widzą analogię między holokaustem, a dzisiejszym traktowaniem osób lgbt, więc skoro twoim zdaniem jednak się nie opluwają to mógłbyś sprostować te słowa
  • Odpowiedz
@IrracjonalnaProweniencja: No tak goście najpierw pojechali ekipą zebrana z całej polski do Białegostoku gdzie nikt ich nie chciał. Dostali #!$%@? i teraz wielka afera że są prześladowani ? Skiskłem.
To tak jak byś był oburzony tym że ktoś pobił włamywacza po tym jak zastał go w swoim domu XD. Środowisko lpgt jest prze zabawne. Najpierw prowokuje by dostać oklep, a potem robi rumor że dostało oklep XD.

@buc123t:
  • Odpowiedz
Przeciez za teczowa flaga kryja sie ludzie o podobnych pogladach, wiec nie jest to jakies mylne stwierdzenie.


@bezprzypau: wszyscy niehetero mają podobne poglądy? Poleciałes tak grubo że aż nie wiem jak się do tego miałbym odnieść

najpierw pojechali ekipą zebrana z całej polski do Białegostoku gdzie nikt ich nie chciał. Dostali #!$%@? i teraz wielka afera że są prześladowani ? Skiskłem.


@Gnieciuch: stwierdzenie że osoby niehetero w Białymstoku
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Potrafisz czytać ze zrozumieniem ? Po chyba 3 raz z kolei imputowaniu mi słów których nie napisałem, stwierdzam że nie. Gdzie napisałem że osoby lpgt się nie liczą ?
Nie będę prowadził z tobą dłużej rozmowy bo to nie ma sensu. Wymyślasz sobie rzeczy których nie napisałem i wydaje ci się że wiesz lepiej co miałem na myśli niż ja sam XD śmieszny z ciebie koleś.
  • Odpowiedz
goście najpierw pojechali ekipą zebrana z całej polski do Białegostoku gdzie nikt ich nie chciał. Dostali #!$%@? i teraz wielka afera że są prześladowani ? Skiskłem


@Gnieciuch: Kolega najwyraźniej nie rozumie, czym jest demokracja i wolność manifestowania swoich poglądów. Widzę, że nie mamy o czym rozmawiać. Jeśli coś mnie śmieszy, to tylko to, że to ty zarzucasz innym antydemokratyczne (a nawet "bolszewickie") zachowania. Śmiechu warte w kontekście tego, co napisałeś.
  • Odpowiedz
@Gnieciuch: no tak samo subiektywna jak tego kolesia ze zdjęcia. On opluwa, a te kobiety nie opluwają dlaczego? i myślałem, że rozmawiamy o twojej opinii, a nie Żydów. Ja sam nie jestem fanem tego porównania, ale nie widzę dlaczego miałoby ono kogoś opluwać.
  • Odpowiedz
do Białegostoku gdzie nikt ich nie chciał.

Gdzie napisałem że osoby lpgt się nie liczą ?


@Gnieciuch: najpierw piszesz że osoby niehetero z Białegostoku są nikim i się nie liczą, potem zarzucasz mi że próbuje ci wmowic to co przed chwilą sam napisałeś, nie myślałeś o wizycie u specjalisty? To chyba można leczyć
  • Odpowiedz
@garnuszek: ale oni (homoseksualisci) maja tak na prawde SAMI ZE SOBA problem.... Kto normalny chodzi i chwali sie PUBLICZNIE z kim/w jaki sposob uprawia seks?.... to sa chorzy umyslowo ludzie, ktorzy najwyrazniej sami siebie nie akceptuja, dlatego sa chorzy....

Zeby nie bylo, dodam ze chodzi mi tylko o tych ktorzy uczestnicza w tych zlotach choloty....
  • Odpowiedz
Kto normalny chodzi i chwali sie PUBLICZNIE z kim/w jaki sposob uprawia seks?


@WklensuySuchy: najwyraźniej wszyscy poprzez zawieranie ślubów, wyprawianie z tego powodu hucznych imprez, całowanie się w miejscach publicznych oraz trzymanie się za ręce, czy nawet ustawianie statusów na facebooku
  • Odpowiedz
@vimikel: odpowiem ci spokojnie... sluby sa tylko i wylacznie DLA ZAINTERESOWAYCH/CZLONKOW RODZINY..... trzymanie sie za reke? kto gejom/lgbt tego zabrania??? nie mow tylko ze ich/was bija, bo jakos byly te prowokacje i nikt nie w morde dostal xD, pomimo ze obrazal uczucia nie tylko religijne... a i jeszcze nie wypominaj ze kosciol katolicki nie chce udzielac gejom slubu xD huczne imprezy nie sa chyba zakazane dla gejow?

a poza tym,
  • Odpowiedz
@Gnieciuch: czy ty jesteś skończonym debilem? od kiedy naziolskie mordy są właścicielami Białegostoku, że porównujesz #!$%@? który spuścili innym ludziom #!$%@? spuszczonemu włamywaczowi przez właściciela sklepu? pojmujesz tę drobną różnicę?
no i nie ma się co łudzić, że zrozumiesz, że ludobójstwo się nie dzieje na pstryk. Stanton podzielił je na 8 etapów i to co się w Polsce dzieje mieści się w ramach dehumanizacji osób LGBT. czyli to już etap 4.
i założę się, że jak w III Rzeszy rozpoczęły się prześladowania Żydów, to też byli tacy jak ty.
"co z tego, że Żydzi nie mogą kupować w tym sklepie, skoro mogą w innych."
"o rany, jeden Mosze dostał po dupie i już płaczą jak im źle"
"niech sobie żyją, tylko niech nie obnoszą się tak ze swoimi nosami i
  • Odpowiedz