Wpis z mikrobloga

  • 133
Wystawiłem stary, długo nieużywany komputer z monitorem 16:9, klawiaturą i myszka na #olx za 150 zł.
Przed sprzedażą wyczyściłem, wymieniłem pasty, postawiłem nowego Windowsa. Chciałem żeby komuś jescze posłużył, a wyrzucić do kosza szkoda. 4 GB ram, core 2 quad, więc do podstawowych rzeczy myślę, że spoko.
I teraz chłop chce zwracać, bo mu wolno chodzi.
Ehh trzeba było nie marnować czasu i wywalić do kontenera
#januszeolx
Renka98 - Wystawiłem stary, długo nieużywany komputer z monitorem 16:9, klawiaturą i ...

źródło: comment_1597130987kyGaL8SXaZ8ySIiQtc5RX6.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Renka98: ja sie dalem podobnie ale chyba jeszcze gorzej w-----ć niż Ty. kupilem sprężyny obniżające do Focusa ST. ostatecznie sie rozmyśliłem i ich nie montowalem, wystawilem na OLX. kupił je koleś do zwykłego Focusa. dzwoni po paru dniach ze nie pasują... stwierdzilem "nie bede sie klocic o 150zl" i typ mi je odeslal i leza mi w kuchni. i zaluje ze tak postąpilem, bo chłop chyba byl swiadomy k---a co
  • Odpowiedz
@Renka98: To jakaś wichura gdzie on mieszka ? Już od lat nie słyszałem określenia stałe łącze. Bliżej 2004r się tego używało, jak ludzie po liniach telefonicznych mięli neta i jak ktoś miał stałe łącze to uuuu, można siedzieć było ile się chce i nie płaciło się do minuty na necie.
  • Odpowiedz
@Renka98: nie daj sobie wejść na głowe i nic mu nie oddawaj, niech sam sobie to teraz sprzeda. Mogłeś od razu napisać "Niestety, ale zwrotów nie przyjmuję. Pozdrawiam" i już mu nic nie pisać.
  • Odpowiedz
@Renka98: typ pewnie ma na umowie, że net 100 MB, ale śmiga na WiFi 2, 4 GHz, router w drugim pokoju, pewnie jeszcze jakiś przestarzały router z UPC nie wymieniany od 10 lat, żelbetonowe ściany i faktyczną prędkość to 1 MB, ale narzeka, bo na umowie ma, że szybki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Renka98: Ale bym zrobił akcje, że jak przywiezie to wziąć kolegę który daje mu te 150zl, a Tobie wręcza z 200-300zl i zabiera laptopa, janusz to by chyba zapalił się z wściekłości ( )
  • Odpowiedz
@Renka98: Kiedyś oddawałam dużo ubrań za saszetkę dla kota na olx. Niektóre były praktycznie nowe, bo po prostu miałam jebnięcie „nowa ja” i wymieniałam garderobę. Spakowalam je w worek, zrobiłam zdjęcie kilku ubrań podałam ze większość w rozmiarze S a buty 38-39. O matko. „a czemu nie podała Pani rozmiaru wkładki?”, „a mogę za czekoladę?”, „a wymienia się pani?”, „a zmierzy pani tę sukienkę?”, „a mogę wziąć tylko polowe rzeczy?”,
  • Odpowiedz
@Renka98: Ja wystawiam skuter 125 na sprzedaż. Wymieniłem wszystko więc nic nie trzeba robić - do wszystkiego dokumenty sprzedaży, przebieg niski. Zrobiłem go sobie sam dla siebie i wystawiam za połowę ceny najwyższej na olx/FB market. No i jakieś 95% odpowiedzi kończy się na moim "wciąż dostępne" reszta - czyli te 5% to jakaś straszna patola. Albo proponuje "daje 1000 i biere dziś" albo ktoś kto nie potrafi sobie nawet
  • Odpowiedz
@Kefir91: Nic specjalnego. Chińczyk 125 polskiego "producenta" z 2014r z przebiegiem 8k km za 2,5k zł. Chodziło mi raczej o to, że ja bym z chęcią obniżył cenę o ile ktoś by mi wytyczył co jest jeszcze do wymiany bo ja twierdzę, że nic nie ma a nie z miejsca wyskakuje "biere za 1000".
  • Odpowiedz