Wpis z mikrobloga

Podsumujmy Konfederację do tej pory:

- Korwin w wyborach na Białorusi popiera Łukaszenkę, a nie opozycję
- jeździ też do rosyjskich mediów propagandowych, by tam wspominać o tym, że w Polsce panuje "rusofobia"
- Bosak z uznaniem cały czas wspomina o rządach Orbana
- Grzegorz Braun jeździ sobie na piwko z przedstawicielami AfD
- Cała reszta ugrupowania powiela ruską retorykę o ideologii lgbt, globalnym ociepleniu i marksizmie kulturowym
- Konfederacja świętuje swój sukces wyborczy z delegacją AfD

I PEWNIE KONFEDERACJA TO Z PEWNOŚCIĄ NIE SĄ ZAMORDYŚCI, NI NU NU, NIE MA TAKIEJ OPCJI, WOLNOŚCIOWCY PEŁNĄ GĘBĄ

#neuropa #konfederacja #polityka
Pobierz
źródło: comment_1597046291rDrpOeYZD2byn4sl6x6hya.jpg
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TurboDynamo: Czy ja wiem że wszędzie przegrywamy? PiS czy PO zawzięcie i chętnie implementują wszystkie przepisy. Przegrywają może w kilku sprawach, ale większość im w smak. Bzdurne przepisy coraz bardziej wchodzące w przestrzeń prywatną ludzi. Jak dla mnie to się cieszysz, że jest budowany system. I nie zauważasz, że ten system jest skorumpowany i się korumpuje dalej.
Jak dla mnie to o tym pisał Orwell.
Bzdurne przepisy coraz bardziej wchodzące w przestrzeń prywatną ludzi.


@wolny_kangur: demokracja - zrób ugrupowanie które nie będzie budowała takich przepisów i wygraj demokratycznie. W demokracji nie da się wygrywać ciągle, dotyczy to każdej strony politycznej.

Jak dla mnie to się cieszysz, że jest budowany system. I nie zauważasz, że ten system jest skorumpowany i się korumpuje dalej.


@wolny_kangur: więc krytykujesz nie to co powinieneś. Unia europejska jest wolnościową organizacją w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dlatego, że robią to co robią i nie przejmują się kwikiem neuropy to mają mój głos.
To nie partia lewacko-tolerastyczna, której tolerancja to nie podawanie ręki jednym i plucie na drugich. Widać jak to boli neuropę, bo Konfe grzejecie tu co 15 minut przy wsparciu moderacji.