Wpis z mikrobloga

szantażem jest też "dla mnie związek bez seksu to nie związek


@ElenaGilbert: r00chanie to jeden z ważniejszych elementów związku, chyba że od początku ustalicie sobie, że ma być inaczej. Oczywiście zdarzają się różne okoliczności: niedawny poród, wypadek, depresje czy stresujące miesiące w pracy. Ale jeśli jesteś zdrowy i wszystko z Tobą ok, to długotrwała abstynencja seksualna jest pewną formą przemocy psychicznej wobec drugiej strony, obojętnie jakie jesteś płci. Po prostu swoim
@lukasz-lux: kiedyś widziałem wariant z kilkoma lodzikami i od razu wymyśliłem, że wykorzystałbym jednego wieczoru. Ten piąty raz trwałby pięć godzin. Łez byłoby więcej niż potu.
@salamander-kwarcowy: to nie dopowiedzenie, tylko wniosek z innych tematów o tej tematyce tu na wykopie. Co do roochania, to meżczyźni 'zadecydowali' że roochanie ma być tą ważną składową związku, ale teraz jest era kobiet, era feminizmu, coraz więcej kobiet przyznaje że oddziela swoją sferę seksualną od miłości i pożądanie miłości się nie równa (co zresztą logiczne, bo jest wiele onsów). Związek ma tyle składowych, że seks w nich niknie. No i,
Co do roochania, to meżczyźni 'zadecydowali' że roochanie ma być tą ważną składową związku, ale teraz jest era kobiet


@ElenaGilbert: Ale ty masz ku^wa #!$%@? poglądy, że szkoda na ciebie zużywać klawiaturę. Tak, faceci wymyślili libido, nie kobiety nie miały wkładu w budowanie cywilizacji. Współpraca? Jaka współpraca, wojna płci!!!
Szok i niedowierzania, że kobiety w ankietach popierają równość płci, ale nie chcą określiać się jako feministki