Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pendzoncy_jez: oczywiście, że nie przejdzie xD A co mam w życiu robić, zostać agnostykiem? Mam już 25 lat, zbieram różne rzeczy od 10 lat i nic się nie zmieniło, btw. gry z tej serii chodzą obecnie po jakieś 50 ziko, bo są rzadkie a fanów jednak przybywa, a nie ubywa, więc z czasem będą wiele warte. Jeszcze co do wartości - powiedz to ludziom których Big Boxy kosztują czasami i
  • Odpowiedz
@iErdo: handluje grami zawodowo :)
poza pewnymi wyjatkami, wiekszosc to smietnik. nie raz do mnie ktos przychodzil z cala kolekcja :) i sie pozniej okazywalo ze to wszystko gowno warte jest :)
ale ok, zbieraj :)
  • Odpowiedz
@iErdo: Tę część zrobili elegancko, grywalność i chodzenie po Hogwarcie bardzo podobne do pierwszych trzech części. "Czara Ognia" to jest porażka, której do dzisiaj nie przeszedłem przez #!$%@? zadania Moodiego. "Książę Półkrwi" niby podobny do poprzednich ale przeszedłem go w 2h. O Insygniach się nie wypowiadam, kaszaloty. Najlepsza giera to Mistrzostwa Świata w Quidditchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pendzoncy_jez: lubię te emotki :) No zbieram zbieram, cieszę się, że handlujesz zawodowo, ja Ci powiem, że nie handluję zawodowo bo nie robię tego dla zysku, ale najczęściej i tak wychodzę na zero lub delikatnie na plus, problem jest z grami nowymi które siłą rzeczy tracą na wartości póki co
@Krzysium: normalnie zgadzam się z twoim komentarzem co do grosza xd Też moim zdaniem najlepsza część, Czarę Ognia
  • Odpowiedz