Wpis z mikrobloga

@rafal23s23: widocznie rzad ma wszystko robic 500plus dac, wychowywac xD dobrze że rząd nie zapładnia

Po co w takim razie decydujesz sie na dziecko jak sie nim zająć nie potrafisz
  • Odpowiedz
@rafal23s23: To nie jest wychowanie, tylko zaspokajanie podstawowych potrzeb dziecka. Zapytałam cię o coś, widzę, że muszę powtórzyć - skoro reagujemy gdy ktoś bije dziecko, to dlaczego według ciebie mielibyśmy przymykać oko na tą formę znęcania się?
  • Odpowiedz
@rafal23s23: Tak, dokładnie tak. Jest tak jak kolega wyżej napisał. Naraża się dziecko na bardzo poważne konsekwencje zdrowotne i duże cierpienie, a poza tym na wykluczenie społeczne i ostracyzm. Co ma piernik do wiatraka? Mówimy tu o zaniedbaniach w kwestii zdrowia jamy ustnej, po co wyskakujesz z telefonem?
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: telefon od małego też spowoduje wykluczenie społeczne. Sama wyskoczyłaś że rzad jest winny próchnicy u dzieci więc i ja myślę szeroko. Za moich czasów żadnych kampanii nie było i próchnicy nie miałem bo rodzice dbali bez żadnych ingerencji ze strony rządu
  • Odpowiedz
@rafal23s23: Nie, rząd nie jest winny próchnicy. Rząd powinien zacząć działać na rzecz poprawy wiedzy stomatologicznej społeczeństwa. Jakie znaczenie ma twój stan? Jesteś jedną osobą na 38 milionów Polaków.
  • Odpowiedz