Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym się poradzić głównie #rozowepaski odnośnie elegancji i tematu randkowania. Rozchodzi się o to że mam w pracy (na której mi nie zależy) jedną koleżankę z którą próbuję coś ugrać już od dawna, problem w tym że jest dużą stulejką z tego co zauważyłem, a ja sam już raz zawaliłem ale na szczęście się nie zniechęciła i jest OK. Przechodząc do sedna to chciałbym się zapytać jak sprawnie rozegrać sprawę że już z nia rozmawiają ci chciałbym się umówić gdzieś na mieście na spacer czy cos. Zbytnio warunków u mnie nie ma bo do domu z pewnych powodów nie zaproszę a restauracjami może być problem poza tym na spacerze najpewniej i wygodnie się czuję.

Warto więc uzyskać jakiś kontakt z tym że nie mam jej w znajomych na FB, telefonu po zakładzie nosić nie możemy, a swojego numeru nie znam bo prawie każda cyfra jest inna i nigdy się go nie nauczyłem, dopiero musiałbym na przerwie lub w domu przepisać na kartce i dać ale to tak trochę dziwnie to wygląda moim zdaniem. Odnośnie FB to znam jej profil bo kiedyś mi wyświetliło i założę się że na pewno już mnie wystalkowała ale to wszystko tak anonimowo i nie wiem czy nie będzie creepy jakbym tam się odezwał.

Kolejna sprawa to gdybym zdecydował sie dac ten numer to jak to elegancko rozegrać bo ona to typ takiej stulejki więc znajdzie tysiące powodów żeby się nie narzucać, a kiedyś już podobny błąd zrobiłem. Osobiście to nie przepadam w ogóle za pisaniem bo wolę porozmawiać na żywo no ale jakiś kontakt na początku wypadałoby mieć. W ogóle ta znajomość jest bardzo skomplikowana bo znamy się już bardzo długo ale ze sobą bardzo mało rozmawialiśmy a po niej widzę że się bardzo mnie wstydzi więc wszystko trzeba na spokojnie.

Doradźcie jak to dobrze rozegrać? :D
Poza tym wyjście na spacer będzie dobrym rozwiązaniem? Ja mam 26 lat a ona maks 22. W związku byłem tylko raz i to bardzo dawno więc trochę już z wprawy wyszedłem ;)

#rozowypasek #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #stulejacontent #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2ef6920010a81b084b3e57
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Po prostu zapytaj. Nie porywasz jej przecież spod pracy bo chcesz z nią spędzić czas, tylko pytasz czy ma ochotę na spacer. Dajesz jej szanse. Ona ma wybór. Pytasz jak to rozegrać. To jest normalna i delikatna forma „rozegrania” tematu. Ruch należy do Ciebie. Jeśli ma ochotę to się umówicie. Odmówi jeśli nie ma na to ochoty. Nie komplikuj w swojej głowie. Jeśli ucieknie albo obawiasz się jej reakcji, to
OP: @Shagal: @yellowdefender: akurat co do chęci to mam pewność 100% że się zgodzi bo sama od dłuższego czasu za mną latała, a bez chwalenia się to ja mam większe możliwości z kimś wyjść niż ona więc tutaj też mam przewagę.

Chodzi mi że jak zaproponuje i się zgodzi bo to jest łatwe to później wypada by jakiś kontakt nawiązać w razie czegoś i teraz nie wiem jak będzie
OP: > Nie rozumiem twoich problemów. Najłatwiej kiedy już się zgodzi z Tobą umówić, to mówisz tak: "ok, to super. Wymieńmy się numerami żeby się konkretniej zgadać potem.".

@Shagal: o to właśnie mi chodziło. Teraz już wszystko wiem że lepiej ogarnąć numer :P

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri