Wpis z mikrobloga

kurde no 3h się męczę i nie mogę wsadzić opony w rant na tym kawałku. Próbowałem naginać, wpychać ciągnąć no nie daje rade za nic. Jak pojade sie przejechać i może na stacje dobić powietrzem ze sprężarki to jest szansa że wskoczy? Nie mam już pomysłu. pacjent koła z trtiban 520 i opony schwalbe g-one all round

#rower #szosa #triban #wykoptribanclub
Pobierz
źródło: comment_1596896817tCiCrdcEkxHrdGR0g54tSN.jpg
  • 22
@zawszespoko: Jakie opony wejdą na te koła lżej niż oryginalne? Czy bez wymiany kół się nie obejdzie? Sam myślę o rc520, ale jak tak banalna czynność jak wymiana opony ma być problemem, to od razu wolę zmienić opony na normalne( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zawszespoko: Ja tak miałem z elektrycznym est500 że fabryczne opony miały bicie, zdejmowałem kilka razy i obracałem i na nic to było - tak jakby opona z boku miała za mały obwód, kupiłem nowe opony i problem zniknoł

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cezeterson: ale na co mam się zdecydować? Parę dni temu Mirek wrzucał piękny obrazek pokazujący jak się zakłada oponę na obręcz.
@zawszespoko ci niżej racji nie mają, masz wąska obręcz i będziesz się męczył za każdym razem, przerabiałam, skończyło się na serwisie po 6 połamanych łyżkach, oponie wybuchnie tej i jednej zniszczonej, po prostu masz takie koło i nic z tym nie zrobisz,zawsze tak będzie jedynie to narzędzie co @sargento poleca może pomóc. To nie Twoi brak umiejętności.