Wpis z mikrobloga

Boże, areszt dla tego dzbana jest jak miód na moją duszę. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jaka satysfakcję mi sprawiaja takie newsy z samego rana.

Nie dlatego że jestem nietolerancyjny, tylko dlatego że robicie #!$%@? z logiki. Chłop zniszczył czyjaś własność, rzucił się z łapami na innego człowieka, chwalił się kradzieżą na ig a wy się dziwicie ze go zawinęli do aresztu?

No tak, bo w waszej tolerancji zawijać można tylko prawaków, którzy niszczą mienie na marszach. Żeby nie było, zawijanie prawakow tak jak i każdego, w sytuacji kiedy złamał prawo oczywiście też popieram.

Tęczowa lewica na zachodzie znalazła sobie za idola ćpuna i kryminaliste. Widzę że Wy też chcecie być nowocześni i idziecie w te stronę.

A ja siedzę, czytam wasz ból dupy i mam nadzieję że to dopiero początek aresztów , bo póki co wszystkie wybryki uchodziły wam płazem.

#neuropa
#bekazlewactwa
#4konserwy
#bekazlgbt
  • 23
@Wilczek03: w głębokim #!$%@? mam wasze polityczne walki i zaślepienie w którymkolwiek politycznym kierunku, ale wspomnieć muszę, że umiłowanie niektórych z was do rozganiania manifestacji za pomocą siły jest co najmniej niepokojące. zwłaszcza, że oglądałem transmisję ze wczoraj i jeśli twoim zdaniem adekwatną odpowiedzią na to co się tam działo, jest strzelanie do ludzi gumowymi kulami, to jesteś zwykły gamoń i bęcwał.
@To_ja_moze_pozamiatam: nikt do nikogo niczym nie strzelał, po prostu kolega wyżej ma takie zapędy i by sobie tego życzył.
ogólnie chodzi o typa, który twierdzi, że jest kobietą i razem ze znajomymi poszarpali nieco kierowcę furgonetki propagującej hasła antyLGBT. i afera gotowa, prawica ma o czym gadać, lewica ma o czym gadać, oglądający telewizję mają się o co kłócić. voila.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Razzish:

W takim razie Ty jesteś faszystą


Faszyzm #!$%@? ludzi o niskim potencjale intelektualnym, taki jak twój, więc projekcje sobie daruj. Jeżeli państwo zastosowali środek zapobiegawczo niewspółmierny do zarzucanych czynów, a ty tu nie widzisz niczego złego, to jesteś uprzedzony i nietolerancyjny. I te cechy są jedynym powodem dla którego wygłosiłeś swoje stanowisko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Razzish:

chciałbym zobaczyć jak atakuje Cię łysy seba na środku ulicy, kradnie Ci tablice rejestracyjna i jesteś oburzony faktem że nie wymierzono mu sprawiedliwości.


Jak przystało na prawackiego przygłupa, fakt regularnego popełniania przez śmieci z tego busa przestępstw, występków i wykroczeń oraz obojętności pisowskich służb zupełnie pominąłeś w budowaniu tej upośledzonej analogii.
Nie dlatego że jestem nietolerancyjny, tylko dlatego że robicie #!$%@? z logiki. Chłop zniszczył czyjaś własność, rzucił się z łapami na innego człowieka, chwalił się kradzieżą na ig a wy się dziwicie ze go zawinęli do aresztu?


@Razzish: Dziwimy się. Jakie są przesłanki, żeby trafił do aresztu?